Čajový set v kufríku

Krásny čajový set v kufríku v jemnom farebnom prevedení je ideálny na milé detské hry, ktoré rozvíjajú predstavivosť a komunikačné zručnosti. Pozvite priateľov do izbičky na šálku dobrého čaju. Set obsahuje čajovú kanvicu, štyri tanieriky, štyri čajové šálky s podšálkami.Rozmery balenia: 29 x 20 cmMateriálové zloženie: kov

47.53€

Bežná cena 49.00€

Dostupné ihneď

49.00€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Krásny čajový set v kufríku v jemnom farebnom prevedení je ideálny na milé detské hry, ktoré rozvíjajú predstavivosť a komunikačné zručnosti. Pozvite priateľov do izbičky na šálku dobrého čaju.

Set obsahuje čajovú kanvicu, štyri tanieriky, štyri čajové šálky s podšálkami.

Rozmery balenia: 29 x 20 cm

Materiálové zloženie: kov

SKU 1175667
Značka Moulin Roty
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 3575676425312
Kód produktu 32.642531
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu byť prehltnuté. Nebezpečenstvo udusenia.
Moulin Roty
História značky MOULIN ROTY sa začala písať pred 45 rokmi, keď skupinka nadšencov hľadala miesto pre spoločnú tvorbu a komunitný život. Kúpili starý mlyn, zrekonštruovali ho - a možno práve jeho genius loci je za tým, že sa z firmy stal po celom svete symbol francúzskeho šmrncu a perfekcionizmu. Ich hračky spoznáte podľa chic dizajnu, lahodnej farebnej škály a materiálov, ktorých sa zatúžite dotknúť. Jedinečné hračky francúzskej značky Moulin Roty pre najmenších snúbia zmysel pre krásu s kvalitou. Jemné mojkavé materiály a harmonické farby prináša Moulin Roty na trh už od roku 1972. Partia umelcov - kamarátov začala tvoriť "hračky minulosti pre deti súčasnosti" - hebké a snové textilné bábiky, plyšové zvieratká z krajiny fantázie, krásne melódie na zaspávanie, hryzadlá a hrkálky, mojkacie uteráčiky, alebo klasické plyšáky v originálnom prevedení. Každá kolekcia má svoju roztomilú estetiku. Hračky z dielne Moulin Roty potešia nie len detičky, ale aj tých najnáročnejších rodičov.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško