Čajová súprava

Môj prvý ekologický detský riadik, hračka ktorá je šetrná k životnému prostrediu a zdravotne nezávadná! Vyrobená zo 100 % recyklovaného plastu. Obal zo 100 % recyklovaného materiálu, potlačený prírodnými farbami zo sóje.Súpravu je možné umývať v umývačke riadu.Obsahuje 15 častí.Rozmery balenia: 31 x 26 x 11 cm

36.90€

Momentálne nedostupné

36.90€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Môj prvý ekologický detský riadik, hračka ktorá je šetrná k životnému prostrediu a zdravotne nezávadná! Vyrobená zo 100 % recyklovaného plastu. Obal zo 100 % recyklovaného materiálu, potlačený prírodnými farbami zo sóje.

Súpravu je možné umývať v umývačke riadu.

Obsahuje 15 častí.

Rozmery balenia: 31 x 26 x 11 cm

SKU 1115999
Značka Green Toys
Krajina pôvodu USA
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 793573454256
Green Toys
Nechali by ste svoje deti hrať sa s odpadkami? S tými, ktoré v GREEN TOYS menia na autíčka, loďky či čajové sety pre bábiky určite áno. Recyklovali už vyše 50 miliónov fliaš od mlieka a 100% ekologické sú aj ich obaly, vrátane potlače. Hračky aj ich komponenty sa vyrábajú priamo v USA – zakladatelia firmy totiž chcú osobne kontrolovať ich kvalitu a nezávadnosť.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško