Buldozér – slivková s limetkovou

Buldozér v slivkovo limetkovej kombinácii farieb s pohyblivými kolieskami a lyžicou je skvelý na hranie vnútri  i vonku.Môžete ho zobrať na detské pieskovisko, pláž alebo len tak na prechádzku do trávy.Neodmysliteľný pomocník pre všetkých staviteľov a milovníkov ťažkých strojov, ale i hľadačov pokladov v piesku.Hračka má bezpečne zaoblené tvary, je ... zo zdravotne nezávadných materiálov a neobsahuje ftaláty. Rozmery produktu: 40-32 x 19 x 22 cm

čítať viac čítať menej

22.21€

Bežná cena 22.90€

Momentálne nedostupné

22.90€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Buldozér v slivkovo limetkovej kombinácii farieb s pohyblivými kolieskami a lyžicou je skvelý na hranie vnútri  i vonku.
Môžete ho zobrať na detské pieskovisko, pláž alebo len tak na prechádzku do trávy.
Neodmysliteľný pomocník pre všetkých staviteľov a milovníkov ťažkých strojov, ale i hľadačov pokladov v piesku.

Hračka má bezpečne zaoblené tvary, je zo zdravotne nezávadných materiálov a neobsahuje ftaláty.

Rozmery produktu: 40-32 x 19 x 22 cm

Značka B.Toys
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 18 mesiacov
EAN 062243287839
Kód produktu 195 1416
B.Toys
Battat BATTAT je rodinná firma s vyše storočnou tradíciou. Ich poznávacím znamením je dôraz na nadčasovosť a edukatívny prínos hračiek pre deti. Aby si ich hračky mohol dovoliť naozaj každý, majú dômyselnú stratégiu, ako skĺbiť nízke náklady s férovými podmienkami výroby. Firma tiež priamo zo ziskov podporuje projekt vzdelávania detí z tretieho sveta (WE), ktorý založil len 12-ročný Craig Kielbirger.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou