Bubon modro-červený

Detský bubon vo výraznom farebnom prevedení poteší všetkých malých milovníkov hudby a zábavy! Vďaka popruhu sa dá prevesiť aj okolo krku či cez rameno.Hra na bubon rozvíja nielen úchop, jemnú motoriku a koordináciu očí a rúk, ale aj zmysel pre rytmus a audio vnímanie.Materiálové zloženie: drevo, kov a kožaHmotnosť: 0,8 ... kgRozmery: 24 x 23,4 x 23,4 cm

čítať viac čítať menej

21.50€

Dostupné ihneď

21.50€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 40 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Detský bubon vo výraznom farebnom prevedení poteší všetkých malých milovníkov hudby a zábavy! Vďaka popruhu sa dá prevesiť aj okolo krku či cez rameno.

Hra na bubon rozvíja nielen úchop, jemnú motoriku a koordináciu očí a rúk, ale aj zmysel pre rytmus a audio vnímanie.

Materiálové zloženie: drevo, kov a koža

Hmotnosť: 0,8 kg

Rozmery: 24 x 23,4 x 23,4 cm

SKU 1130976
Značka Goki
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4013594619295
Kód produktu 48.61929
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, šnúry, nebezpečenstvo udusenia, uškrtenia.
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško