Bubon malý

Detský bubienok vo veselom vizuálnom prevedení poteší všetkých malých milovníkov hudby a zábavy! Vďaka popruhu sa dá prevesiť aj okolo krku či cez rameno. Hra na bubon rozvíja nielen úchop, jemnú motoriku a koordináciu očí a rúk, ale aj zmysel pre rytmus a audio vnímanie. Materiálové zloženie: drevo, kov a koža Hmotnosť: 0,97 ... kg Veľkosť / priemer: 13,5 cm / 21,5 cm

čítať viac čítať menej

21.90€

Dostupné ihneď

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 30 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Detský bubienok vo veselom vizuálnom prevedení poteší všetkých malých milovníkov hudby a zábavy! Vďaka popruhu sa dá prevesiť aj okolo krku či cez rameno.

Hra na bubon rozvíja nielen úchop, jemnú motoriku a koordináciu očí a rúk, ale aj zmysel pre rytmus a audio vnímanie.

Materiálové zloženie: drevo, kov a koža

Hmotnosť: 0,97 kg

Veľkosť / priemer: 13,5 cm / 21,5 cm

SKU 1134797
Značka Goki
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4013594619820
Kód produktu 48 61982
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, šnúry nebezpečenstvo udusenia, uškrtenia
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou