Bubon malý

Detský bubienok vo veselom vizuálnom prevedení poteší všetkých malých milovníkov hudby a zábavy! Vďaka popruhu sa dá prevesiť aj okolo krku či cez rameno. Hra na bubon rozvíja nielen úchop, jemnú motoriku a koordináciu očí a rúk, ale aj zmysel pre rytmus a audio vnímanie. Materiálové zloženie: drevo, kov a koža Hmotnosť: 0,97 ... kg Veľkosť / priemer: 13,5 cm / 21,5 cm

čítať viac čítať menej

21.90€

Momentálne nedostupné

21.90€

Rezervujte v 6 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Detský bubienok vo veselom vizuálnom prevedení poteší všetkých malých milovníkov hudby a zábavy! Vďaka popruhu sa dá prevesiť aj okolo krku či cez rameno.

Hra na bubon rozvíja nielen úchop, jemnú motoriku a koordináciu očí a rúk, ale aj zmysel pre rytmus a audio vnímanie.

Materiálové zloženie: drevo, kov a koža

Hmotnosť: 0,97 kg

Veľkosť / priemer: 13,5 cm / 21,5 cm

SKU 1134797
Značka Goki
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4013594619820
Kód produktu 48 61982
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, šnúry nebezpečenstvo udusenia, uškrtenia
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško