Bubon drevený

Klasický drevený bubon pre deti - jednoduchý hudobný nástroj, s ktorým je kopec zábavy! Pri hre na bubon si deti precvičia motoriku a koordináciu pohybov. Neskôr môžu zapojiť aj svoju kreativitu a hudobný sluch a vytvoriť vlastné rytmy a pochody. Pestrofarebný bubienok s paličkami od Hape je vhodný pre deti ... od 1 roka. Materiál: drevo, farby na vodnej báze Obsah: bubienok, dve drevené paličky Rozmery: 13 x 19 x 18 cm

čítať viac čítať menej

15.46€

Bežná cena 16.99€

Momentálne nedostupné

16.99€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Klasický drevený bubon pre deti - jednoduchý hudobný nástroj, s ktorým je kopec zábavy!

Pri hre na bubon si deti precvičia motoriku a koordináciu pohybov. Neskôr môžu zapojiť aj svoju kreativitu a hudobný sluch a vytvoriť vlastné rytmy a pochody.

Pestrofarebný bubienok s paličkami od Hape je vhodný pre deti od 1 roka.

Materiál: drevo, farby na vodnej báze

Obsah: bubienok, dve drevené paličky

Rozmery: 13 x 19 x 18 cm

SKU 1173138
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 1 roka
EAN 6943478016620
Kód produktu 38.8167
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško