Box na jedno Vicki & Pirli

Krabička na desiatu Vicki & Pirli starostlivo a bezpečne uskladní desiatu do školy, alebo svačinku na výlety. Box je rodzelený na dve priehradky a tak ponúka dostatok miesta na všetko, čo vaše dieťa potrebuje.Materiál: plastVhodné do umývačky riadu.Rozmery: 13 x 18 x 6,5 cm

3.90€

Bežná cena 6.50€

Dostupné ihneď

6.50€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Krabička na desiatu Vicki & Pirli starostlivo a bezpečne uskladní desiatu do školy, alebo svačinku na výlety. Box je rodzelený na dve priehradky a tak ponúka dostatok miesta na všetko, čo vaše dieťa potrebuje.

Materiál: plast

Vhodné do umývačky riadu.

Rozmery: 13 x 18 x 6,5 cm

SKU 1172556
Značka Haba
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 mesiacov
EAN 4010168210735
Kód produktu 36.300391
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško