Box na jedlo Žraloky 2ks

Už žiadne desiatové sáčky! Na desiatu či obed je tu ekobox, ktorého pevná konštrukcia zabraňuje pomliaždeniu a znehodnoteniu jedla. Je navyše ekonomickou, ako aj ekologickou voľbou pre rodičov, ktorí môžu svojim deťom do týchto pekných boxov baliť desiatu opakovane. Má jednoduché otváranie, je recyklovateľný a vyrobený z polypropylénu, bez použitia ... BPA, PVC, ftalátov a olova.Vhodný nielen do školy, ale aj na cestovanie.  Pred prvým použitím dôkladne umyte, umývať môžete aj v umývačke riadu. Do mikrovlnnej rúry sa neodporúča. V balení 2x box na jedlo. Rozmery boxu: 14 x 14 x 5 cm Odporúčaný vek: 3 roky a viac

čítať viac čítať menej

9.69€

Bežná cena 9.99€

Dostupné ihneď

Objednajte dnes do 12:00 a doručíme už zajtra

9.99€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Už žiadne desiatové sáčky! Na desiatu či obed je tu ekobox, ktorého pevná konštrukcia zabraňuje pomliaždeniu a znehodnoteniu jedla. Je navyše ekonomickou, ako aj ekologickou voľbou pre rodičov, ktorí môžu svojim deťom do týchto pekných boxov baliť desiatu opakovane.

Má jednoduché otváranie, je recyklovateľný a vyrobený z polypropylénu, bez použitia BPA, PVC, ftalátov a olova.Vhodný nielen do školy, ale aj na cestovanie. 

Pred prvým použitím dôkladne umyte, umývať môžete aj v umývačke riadu. Do mikrovlnnej rúry sa neodporúča.

V balení 2x box na jedlo.

Rozmery boxu: 14 x 14 x 5 cm

Odporúčaný vek: 3 roky a viac

Značka Crocodile Creek
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 mesiacov
EAN 732396651886
Kód produktu 661.6518-8
Upozornenia Pred použitím umyť. Vhodné do umývačky. Odporúčame umývať ručne kvôli uchovaniu potlače. Zabráňte poškriabaniu. Nevhodné do mikrovlnky.
Crocodile Creek
Pestrofarebné, moderné a nápadité. Tašky, doplnky a potreby na stolovanie značky CROCODILE CREEK deti upútajú na prvý pohľad. Spokojní ale zároveň môžu byť aj rodičia – táto značka mimoriadne dbá na bezpečnosť a nezávadnosť svojich produktov. Nenájdete v nich žiadne PVC, BPA, ftaláty a ďalšie škodliviny a prechádzajú prísnymi laboratórnymi testami.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou