Box na jedlo Požiarnik

Praktický 2-priehradkový a ľahko uzatvárateľný box na jedlo s motívom požiarnika bezpečne ochráni desiatu či detský obed pred znehodnotením a zabezpečí jeho čerstvosť po celý deň strávený v škôlke, škole, či pri cestovaní.Materiálové zloženie: kvalitný, odolný a zdravotne nezávadný plast, ktorý nepohlcuje pachy, vhodný aj do umývačky riaduRozmery: 16,7 x ... 6,5 x 12 cmHmotnosť: 0,093 kgUpozornenie: pred prvým použitím nádobu dôkladne umyte

čítať viac čítať menej

6.78€

Bežná cena 6.99€

Dostupné ihneď

6.99€

Rezervujte v 4 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Praktický 2-priehradkový a ľahko uzatvárateľný box na jedlo s motívom požiarnika bezpečne ochráni desiatu či detský obed pred znehodnotením a zabezpečí jeho čerstvosť po celý deň strávený v škôlke, škole, či pri cestovaní.

Materiálové zloženie: kvalitný, odolný a zdravotne nezávadný plast, ktorý nepohlcuje pachy, vhodný aj do umývačky riadu

Rozmery: 16,7 x 6,5 x 12 cm

Hmotnosť: 0,093 kg

Upozornenie: pred prvým použitím nádobu dôkladne umyte

SKU 1172832
Značka Haba
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 4010168234458
Kód produktu 36.303696
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško