Box na jedlo Mačky 2ks

Vizuálne hravý obedový box s jednoduchým a praktickým otváraním a zatváraním. Je ľahký a skladný, no dostatočne pevný a odolný. Ideálny do školy i na cestovanie. V balení 2 samostatné ekoboxy.Materiálové zloženie: zdravotne nezávadný plast bez obsahu BPA a ftalátov (opätovne recyklovateľný)Hmotnosť: 118 gRozmery jedného boxu: cca 8 x 9 ... x 5 cmUpozornenie: pred prvým použitím nádobu dôkladne umyte (odporúčame umývanie v rukách, vhodná je však aj do umývačky riadu či do mrazničky, do mikrovlnnej rúry ju neodporúčame)

čítať viac čítať menej

9.69€

Bežná cena 9.99€

Dostupné ihneď

9.99€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Vizuálne hravý obedový box s jednoduchým a praktickým otváraním a zatváraním. Je ľahký a skladný, no dostatočne pevný a odolný. Ideálny do školy i na cestovanie. V balení 2 samostatné ekoboxy.

Materiálové zloženie: zdravotne nezávadný plast bez obsahu BPA a ftalátov (opätovne recyklovateľný)

Hmotnosť: 118 g

Rozmery jedného boxu: cca 8 x 9 x 5 cm

Upozornenie: pred prvým použitím nádobu dôkladne umyte (odporúčame umývanie v rukách, vhodná je však aj do umývačky riadu či do mrazničky, do mikrovlnnej rúry ju neodporúčame)

SKU 1174506
Značka Crocodile Creek
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 mesiacov
EAN 732396651961
Kód produktu 661.65196
Upozornenia Pred použitím umyť. Vhodné do umývačky. Odporúčame umývať ručne kvôli uchovaniu potlače. Zabráňte poškriabaniu. Nevhodné do mikrovlnky.
Crocodile Creek
Pestrofarebné, moderné a nápadité. Tašky, doplnky a potreby na stolovanie značky CROCODILE CREEK deti upútajú na prvý pohľad. Spokojní ale zároveň môžu byť aj rodičia – táto značka mimoriadne dbá na bezpečnosť a nezávadnosť svojich produktov. Nenájdete v nich žiadne PVC, BPA, ftaláty a ďalšie škodliviny a prechádzajú prísnymi laboratórnymi testami.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško