Box na jedlo Krokodíl

Obedár so zábavným motívom krokodílov vhodný pre chlapcov aj pre dievčatá. Praktický desiatový box na jedlo pre deti poslúži rovnako dobre do škôlky, do školy aj na výlety. Vďaka vnútornému členeniu ostanú chlebík, jabĺčko či keksík vždy poslušne na svojich miestach.  Vhodné aj do umývačky riadu.   Materiál: plast  Rozmery: 13 x ... 18 x 6,5 cm

čítať viac čítať menej

3.25€

Bežná cena 6.50€

Dostupné ihneď

6.50€

Rezervujte v 0 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Obedár so zábavným motívom krokodílov vhodný pre chlapcov aj pre dievčatá. Praktický desiatový box na jedlo pre deti poslúži rovnako dobre do škôlky, do školy aj na výlety. Vďaka vnútornému členeniu ostanú chlebík, jabĺčko či keksík vždy poslušne na svojich miestach. 

Vhodné aj do umývačky riadu.  

Materiál: plast 

Rozmery: 13 x 18 x 6,5 cm

SKU 1002894
Značka Haba
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 4010168066929
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško