06 Dec@Toyeto

Zaujímavé a podnetné darčeky pre malých aj veľkých kúpite v TOYETO aj do 20 eur. Vybrali sme pre vás tie najlepšie tipy

Zaujímavé a podnetné darčeky pre malých aj veľkých kúpite v TOYETO aj do 20 eur. Vybrali sme pre vás tie najlepšie tipy

TOYETO je výberové hračkárstvo, čo znamená nielen to, že si poctivo vyberáme, ktoré hračky sa dostanú na pulty našich predajní (či pomyselné regále v našom e-shope), ale aj to, že vybrať si u nás dokáže naozaj každý.

 

Dnes vám predstavíme tipy na vianočné darčeky do 20 eur, ktorými potešíte detičky, ale prinášame aj tipy pre dospelákov a hračky pre celú rodinu. 

 

Pre novorodencov

Najmenšie detičky potešíte jednoduchými hrkálkami či hryzadlami, ktoré im pomôžu pri bolesti rastúcich zúbkov či zabavia ich zvukovými efektmi. 

 

Set hrkálok s prísavkami

Trojica guľatých hrkálok vo veselých farbách sa dá jednoducho prilepiť na postieľku, stenu či kamkoľvek, kde budú detská očká a ušká vábiť trasením spojeným s príjemnými hrkajúci zvukovými efektmi. 

Set troch hrkálok s tváričkami od HAPE 

Nájdete na: http://bit.ly/hrkalky-prisavky


Kaučukové hryzadlo myška Meiya 

Kaučukové hryzadlá sú mimoriadne bezpečné a ich chuť je pre deti naozaj príjemná. Myška je ručne maľovaná bezpečnými farbami na vodnej báze a vďaka svojmu milučhému vzhľadu bude príjemným detským spoločníkom na obdobie dlhšie ako len pri prerezávaní zúbkov. 

Kaučukové hryzadlo je ideálne pre najmenšie deti  

Nájdete na: http://bit.ly/myska-meiya


Hojdacia hrkálka Tučniak

Hrkálka v tvare hojdajúceho sa tučniaka deti zaujme príjemnými melodickými zvukmi, ktoré vydáva pri zatrasení, jeho vtipný pohyb zas podnieti deti naťahovať sa za hračkou a uchopiť ju v ruke. 

Hrkálka od HAPE ideálna pre najmenšie detičky 

Nájdete na: http://bit.ly/hrkalka-tucniak

 

Set hrkálok geometrické tvary

Deväť hrkálok v príjemných pastelových farbách je v tvare geometrických útvarov s hrkajúcou guľôčkou vo vnútri. Ich spracovaním sú príťažlivé pre deti, no potešia aj ekologicky zmýšľajúcich rodičov - sú totiž vyrobené z ekologického materiálu na báze japonskej ryže.

Súprava hrkálok cibrí sluchové vnímanie detí 

Nájdete na: http://bit.ly/hrkalky-geometricke

 

Rotujúca hudobná skrinka

Zábava na dlhé hodiny, ktorá prirodzene stimuluje zvedavosť a pomáha deťom rozvíjať ich motorické schopnosti aj senzorické vnemy. Hračka po natočení hrá jemné a upokojujúce melódie, hodí sa aj ako pomôcka k zaspávaniu. 

Deti pri príjemných tónoch zaspavájú aj sa hrajú 

Nájdete na: http://bit.ly/hudobna-skrinka-hape 


Deti do 1 roka

Dojčatá do 1 roka obľubujú hračky vizuálne zaujímavé, s rôznymi efektmi. Ich jemná a hrubá motorika sa stále vyvíja, preto treba zvoliť hračky také, ktoré im pomôžu ju rozvíjať, no zároveň si ešte nevyžadujú veľmi náročnú drobnú prácu prstov.


Nafukovací valec s rolničkami

Hra s nafukovacím valcom pomáha rozvíjať detskú motoriku, úchop, koordináciu, hmatové i audiovizuálne vnímanie, stimuluje pozornosť, nepriamo motivuje k pohybu a v neposlednom rade zabáva. Dieťa môže valec dvíhať, hrkať s ním, sledovať pohyby farebných rolničiek v jeho vnútri, môže ho hádzať, posúvať po zemi, alebo naň liezť.

Jednoduchá hračka má veľa možností využitia 

Nájdete na: http://bit.ly/nafukovaci-valec-rolnicky

 

Prevliekačka červená

Posúvanie farebných drevených korálikov po spletitej dráhe cvičí jemnú motoriku, manipuláciu a koordináciu oko-ruka. Precvičí tiež párovanie, logiku a myslenie. 

Posúvanie korálikov je vhodné na tréning jemnej motoriky 

Nájdete na: http://bit.ly/prevliekacka-cervena

 

Vnemové kocky Happy Quartett

Textilné kocky obsahujú mnoho hmatových, ale i zvukových podnetov. Mäkučké kocky sú ideálne na prvé pokusy so stavaním hradov z kociek. 

Vnemové kocky z mäkkých materiálov od značky HABA 

Nájdete na: http://bit.ly/vnemove-kocky-quartett


Smotanový Králik Richie

Jemnučký zajačik s dlhými uškami bude verným kamarátom vašich detičiek. Je príjemný na dotyk a ideálny na túlenie. 

Plyšový králik od značky Happy Horse je mimoriadne príjemný na dotyk 

Nájdete na: http://bit.ly/kralik-richie-smotanovy-38cm


Hrkálka rádio

Rádio vydáva okrem hrkania melódie a svieti do rytmu hudby. Je ideálne na cesty vďaka úchytu, ktorým rádio ľahko a rýchlo prichytíte kdekoľvek.  Hra a kontakt s hrkálkou rádio u detí pomáha rozvíjať jemnú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, ale aj hmatové a audiovizuálne vnímanie. 

Pestrofrebná hrkálka v tvare rádia od B.Toys  

Nájdete na: http://bit.ly/hrkalka-radio 

 

1-2 ročné deti

Deti v tomto veku ocenia rôzne netradičné hračky, ktoré si získajú ich pozornosť. Majú radi zaujímavé farby, príjemné zvukové a svetelné efekty, hračky na stohovanie či vkladanie. 


Psík Pepe na ťahanie

Drevený psík Pepe bude deti sprevádzať pri ich prvých krôčikoch. Pepeho môžu ťahať na šnúrke za sebou, no dokáže si aj sadnúť na zadné či otočiť hlavičku. 

Drevený psík na ťahanie sprevádza deti pri prvých krôčikoch 

Nájdete na: http://bit.ly/psik-pepe

 

Triedenie tvarov kocka

Naučte deti základné tvary, farby a niekoľko zvieratiek! Urobte tak pomocou tejto funkčnej a zábavnej triediacej kocky. Vkladanie kociek do presných otvorov trénuje detskú motoriku, priestorovú predstavivosť i logiku. 

Multifunkčná kocka učí deti spoznávať tvary 

Nájdete na: http://bit.ly/triedenie-tvarov


Tréning motoriky skrutkovanie

Drevené stavebné dieliky pestrých tvarov a farieb držia pevne pokope! Stimulujte fantáziu a motorické schopnosti dieťatka pomocou skrutkovacej stavebnice z bezpečných materiálov.

Skrutkovanie pomáha rozvíjať jemnú motoriku u detí 

Nájdete na: http://bit.ly/skrutkovanie

 

Kreatívna stavebnica puzzle

Začnite tým, že spojíte "puzzle ostrovčeky" dohromady. Potom otáčajte tvary tak, aby do seba zapadli. Hra podporuje logické myslenie, prispôsobivosť, priestorovú predstavivosť, kritické myslenie a pochopenie princípu akcie a reakcie. Rozvíja jemnú motoriku, podporuje koordináciu oko-ruka a zručnosť pri manipulácii.

Drevená stavebnica má dieliky v tvare puzzle 

Nájdete na: http://bit.ly/stavebnica-4-tvary-puzzleHudobný box na triedenie tvarov

Triedene tvarov s hudobným sprievodom? Skvelá hračka na tréning jemnej motoriky, logiky, ale aj priestorovú predstavivosť. Je zo zdravotne nezávadných materiálov a neobsahuje ftaláty.

Deti sa učia spoznávať tvary aj pomocou takejto hračky

Nájdete na: http://bit.ly/hudobny-box-triedenie

 

Trojročné deti

Deti vo veku troch rokov už potrebujú dômyselnejšie hry, ktoré podporia ich prirodzenú zvedavosť a budú ich stimulovať k plneniu čoraz zložitejších úloh. Výrazné farby a zvuky u nich stále bodujú.


Magnetická hra Farma

Potešenie pre všetkých milovníkov fariem a zvieratiek. Box obsahuje rôzne pozadia a scenérie a k tomu mnoho magnetiek obyvateľov farmy, zvierat a rastlín. Dajte deťom priestor, aby vytvorili život plný zábavy na farme, ktorú si samy vymyslia.

Hry s magnetickými postavičkami na podložke s rôznym motívom deti zbožňujú 

Nájdete na: http://bit.ly/magneticka-hra-farma

 

Magické maľovanie Oceán

Umelcom môže byť naozaj každý! Naplňte štetec vodou a maľujte. Postupne sa pred vami začne odkrývať farebný obrázok. Keď obrázok necháte vyschnúť, dostane sa do pôvodnej podoby - celý sa odfarbí a zostane biely. Viete ho pomaľovať znova a znova - a práve v tom je jeho čaro! Magické maľovanie napomáha rozvíjať jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, sústredenosť, predstavivosť, kreativitu, ale aj pozornosť a vizuálne vnímanie.

Magické omaľovánky sú nekonečné, po tom, čo uschnú môžete začať s maľovaním odznova 

Nájdete na: http://bit.ly/magicke-malovanie-ocean 

Stavebnica vo vrecku

Ikonické drevené kocky nikdy nevyjdú z módy. Inšpirujú dieťa k dlhým hodinám hrania. Pamätáte si, čo všetko ste z drevených kociek vedeli postaviť vy? Nezáleží na tom, či z nich má stáť zámok pre princeznú, hasičská stanica alebo ZOO, dôležité je, že príbehy si vytvára dieťa samo. Fantázii sa totiž medze nekladú.

Drevená stavebnica od značky Hape je u detí obľúbená dlhé roky 

Nájdete na: http://bit.ly/stavebnica-vrecko

 

Magnetická rybka

Jednoduchý hlavolam ideálny pre trojročné deti. Pomocou magnetického pera treba v bludisku bezpečne dopraviť guľôčky až do cieľa. Hra je vhodná aj na dlhé chvíle pri cestovaní. 

Labyrint od Hape dokáže deti zamestnať na dlhší čas 

Nájdete na: http://bit.ly/magneticka-rybka


Maňuška princezná

Textilná maňuška s podobou milej princeznej už len čaká, kedy s jej pomocou prerozprávate známe rozprávky alebo si vymyslíte svoje vlastné. Hra s maňuškami pomáha deťom rozvíjať predstavivosť aj komunikačné schopnosti.

Hra s maňuškami cibrí detskú fantáziu 

Nájdete na: http://bit.ly/manuska-princezna 

 

Predškoláci

Hračky pre predškolákov by mali stále brať úvahy rozvoj ich jemnej motoriky, ktorú treba neustále trénovať. Obľúbené a prínosné sú pre nich tiež hry, ktoré podnecujú rozvoj ich slovnej zásoby a také, ktoré podporujú imaginatívnu hru.


Sablimage – pieskové obrázky

Piesok už dávno neslúži iba na robenie báboviek! Vďaka pieskovým obrázkom môžu deti využiť čas kreatívne a ešte si aj vytvoria dekoráciu do svojej izby, či darček pre kamarátov alebo rodinu. Stačí odlepiť prvú samostatnú časť motívu a podľa predlohy alebo vlastnej fantázie nasypať e zvolený odtieň piesku. Takto dieťa pomaly vypieskuje celý povrch obrázku a okrem krásneho dielka trénuje motoriku, úchop, trpezlivosť, sústredenie, ale aj fantáziu.

Drobná práca pri tvorbe obrázkov trénuje sústredenie, ale aj zručnosti detí 

Nájdete na: http://bit.ly/trblietave-zvieratka-les


Vkladacie puzzle Abeceda

Poznávanie písmeniek pomocou takejto hračky, to je naozaj škola hrou. Deti sa pri hre učia spoznávať písmenká abecedy, zároveň sa potrápia pri hľadaní správneho miesta pre písmenko na drevenj podkladovej doske. Okrem písmen sa deti pri hre učia pomenovávať farby, tvary a veľkosti. 

Učenie sa abecedy hrou 

Nájdete na: http://bit.ly/vkladacie-puzzle-abeceda-pastelovaKorálky na nastrkovanie

Unikátne tvary, módne farby, 300 kúskov korálikov vrátane 7 prsteňov a 5 náramkov v praktickej nádobe. Vo vnútri brožúrka plná zaujímavých nápadov. Nepotrebujete šnúrku na navliekanie, korálky sa nastrkujú na seba. Výborná hračka pre deti, ktoré rady tvoria.

Nastrkovacie koráliky rozvíjajú detskú fantáziu

 
Nájdete na: http://bit.ly/koralky-pop-artyMagnetická hra písmenká

Veselé písmenká abecedy vás vítajú vo svojom pestrofarebnom svete! Už ste sa s nimi zoznámili? A vedeli by ste z nich poskladať svoje meno? Originálna magnetická hra Písmená je skvelá didaktická pomôcka pre deti v predškolskom veku. Hra pozostáva z troch magnetických tabuliek, farebných magnetov v podobe písmen abecedy a praktického kufríka, ktorý slúži na ľahké prenášanie, ale aj ako šikovný stojan na tabuľky. 

 Magnatická hra, ktorá deti naučí spoznávať písmenká abecedy, je vhodná i na cestovanie

Nájdete na: http://bit.ly/magneticka-hra-pismena

 

Školáci Sylvanian Families

Zvieratká z rodiny Sylvaniovcov sú zberateľskou záležitosťou, a tak sa môže rodinka roztomilých zajačikov aj ďalších i zvieracích kamarátov stále rozrastať o nových a nových obyvateľov a zariadenie. Predškolákov azda ptešia zvieratká chystajúce sa do školy, no na výber máte z množstva ďalších možností. 

Rodinka Sylvaniovcov sa stále rozrastá o nových členov 

Nájdete na: http://bit.ly/sylvanian-skolaci

 

Pre školákov a školáčky

Ani školáci ešte nemusia zanevrieť na hračky. Doprajte im tvorivé hry, ktoré podnietia ich tvorivosť a šikovnosť.


Set na skúmanie hmyzu

Vedecký set ktorý patrí do každej záhrady a prírody. Zábavnou formou naučte svoje deti niečo viac o tomto svete. O hmyze, čím sa živí, rastlinách, záhradkárčení, pôde ale aj celkovo o prírode. Vynikajúci darček pre malých prieskumníkov a hlavne milovníkov dobrodružstva.

Darček pre staršie deti, ktoré milujú prírodu 

Nájdete na: http://bit.ly/skumanie-hmyzu

 

Puzzle Plagát svet

Puzzle s motívom sveta a veľkým nástenným plagátom pre všetkých priaznivcov týchto skladačiek. 200 dielikov v elegantnej, opakovane použiteľnej kartónovej tube preverí trpezlivosť detí v školskom veku. Vyberte sa na cestu okolo sveta. Spoznajte nové krajiny a ich kultúru. 

Zábavný spôsob, akým môžu deti spoznávať svet 

Nájdete na: http://bit.ly/puzzle-svet-200ks


Hlavolam vajíčko

Jednoduchý, a pritom taký zložitý hlavolam! Natiahnuté vajíčko rýchlo zmení svoj tvar a vašou úlohou bude poskladať ho do pôvodnej podoby. Komu to pôjde najlepšie?

Alternatíva Rubikovej kocky  

Nájdete na: http://bit.ly/hlavolam-vajickoAquarellum Kone

Súprava akvarelových farieb a špeciálneho pergamenu s vopred vyznačenými plôškami je skrátka predurčená na vytváranie umeleckých diel. Napriek tomu, že výsledok vyzerá prepracovane a zložito, je celý proces maľovania jednoduchý a zábavný.  

Inovatívna technika maľovania akvarelovými farbami na špeciálny pergamenový papier 

Nájdete na: http://bit.ly/aquarellum-kone
 


Vedecký set Mydlové bubliny

Fyzikálne pokusy v detskej izbe, ktoré sú navyše aj zábavné? So sadou na výrobu mydlových bublín to nie je žiaden oxymoron. Balenie obsahuje všetko potrebné príslušenstvo k vytvoreniu napríklad kubických, plochých, drobných či obrých bublín. S touto sadou sa zaručene nikto nudiť nebude! 

Vedecké sady od značky Buki deti prevednú záhadami fyziky či chémie 

Nájdete na: http://bit.ly/mydlove-bubliny

 

Aj pre dospelých 

Aj v hračkárstvo môžete nájsť originálne a praktické darčeky pre dospelých A dokonca za prijateľné ceny!

 

Omaľovánka plagát Vianoce

Arteterapiu potrebuje raz za čas každý, tak sa smelo pustite do vyfarbovania a zbavte sa stresu z náročného dňa. Vďaka tejto omaľovánke bude čakanie na Vianoce o čosi zábavnejšie.

Vyfarbite si Vianoce a nalaďte sa na nich už teraz 

Nájdete na: http://bit.ly/omalovanka-vianoce 


Hlavolam molekuly

Nesmrteľnú Rubikovu kocku poznáme už roky a predsa nás vždy dokáže potrápiť. A čo tak vyskúšať jej novšiu verziu - Hlavolam molekuly? Ide o zaujímavú obdobu Rubikovej kocky. Skvelá zábava na dlhšie chvíle na cestách, ale aj na domáci oddych.

Hlavolam s molekulami je alternatívna verzia Rubikovej kocky 

Nájdete na: http://bit.ly/hlavolam-molekuly

 

 Hra Logický labyrint

Logická spoločenská hra pre deti aj celú rodinu. Pospájajte kúsky mapy, nájdite správnu cestu spleťou tajomných jaskýň a dostaňte sa až k úchvatnému pokladu. 

HABA Logik-Labyrinth je spoločenská hra pre celú rodinu 

Nájdete na: http://bit.ly/hra-logicky-labyrint

 

Zdravá fľaša Equa

Myslite ekologicky a majte pri sebe vždy fľašu, do ktorej si môžete jednoducho napustiť pitnú vody bez nutnosti kupovať ďalšie a ďalšie plastové balenia. Zdravú fľašu Equa navyše dostante v mnohých dizajnových vyhotoveniach. 

Ekologická fľaša, ktorá sa vmestí aj do kabelky 

Nájdete na: http://bit.ly/equa-mint-blossom


Mončiči chlapec v prúžkovanom oblečení 

Kto z vás nemal v detstve svojho mončičáka, ktorý mu robil spoločnosť celé detstvo? Nostalgická spomienka na detstvo je to najkrajšie, čo môžete dospelákovi darovať.

Každý mal v drtstve svojho mončičáka 

Nájdete na: http://bit.ly/moncici-v-pruzkovanom


Teifoc Veterný mlyn

Dospeláci sú len trochu väčšími deťmi, ktoré pri pohľade na stavebnicu skrátka neodolajú. Najmä ak ide o stavebnicu zo skutočných tehál a kukuričnej malty, z ktorej možno poskladať prepracované stavby. Po poskladaní sa dá navyše jednoducho namočiť do vody, nechať vyschnúť a začať stavať odznova. 

 Veterný mlyn od Teifoc je stavebnica pre deti aj dospelých

Nájdete na: http://bit.ly/teifoc-veterny-mlyn

Súvisiace produkty

Pridať do zoznamu prianí
Hryzadlo myška Meiya z kaučuku 16 cm

Hryzadlo myška Meiya z kaučuku 16 cm

16,00 €

Pridať do zoznamu prianí
Hrkálka tučniak hojdacia

Hrkálka tučniak hojdacia

13,34 €

Pridať do zoznamu prianí
Rotujúca hudobná skrinka

Rotujúca hudobná skrinka

16,01 €

Pridať do zoznamu prianí
Set hrkálok Geometrické tvary 9ks

Set hrkálok Geometrické tvary 9ks

17,79 €

Pridať do zoznamu prianí
Vnemové kocky Happy Quartett

Vnemové kocky Happy Quartett

15,55 €

Pridať do zoznamu prianí
Psík na ťahanie Pepe

Psík na ťahanie Pepe

17,79 €

Pridať do zoznamu prianí
Prevliekačka červená

Prevliekačka červená

15,12 €

Pridať do zoznamu prianí
Smotanový Králik Richie 38cm

Smotanový Králik Richie 38cm

14,90 €

Pridať do zoznamu prianí
Hrkálka Rádio

Hrkálka Rádio

13,48 €

Pridať do zoznamu prianí
Triedenie tvarov kocka

Triedenie tvarov kocka

8,89 €

Pridať do zoznamu prianí
Nafukovací valec s rolničkami

Nafukovací valec s rolničkami

11,90 €

Pridať do zoznamu prianí
Maňuška Princezná

Maňuška Princezná

17,39 €