31 Oct@Toyeto

Vzdelávacie hračky od Buki umožnia deťom stať sa kýmkoľvek

Vzdelávacie hračky od Buki umožnia deťom stať sa kýmkoľvek

Čím budeš, keď vyrastieš? Túto vetu naše deti počúvajú od malička. Ich odpovede sa rôznia, časom sa menia a formujú, a tak je to správne. Deti sa v budúcnosti naozaj môžu stať čím len chcú, a je na nás rodičoch ukázať im, čo všetko to môže byť a podporiť ich v snahe objavovať nové nové veci.


Pri objavovaní sveta a možno aj svojho budúceho povolania či aspoň záľuby im môžu pomôcť aj experimentálne hry od značky Buki, ktorá je svetovou jednotkou v tvorbe vedeckých hier. Tie sú otestované a schválené odborníkmi, ale aj samotnými deťmi, takže je veľký predpoklad, že zaujmú aj tie vaše. Dnes vám upredstavíme trojicu hier pre malých vedcov, vďaka ktorým si názor na svoje budúce povolanie môžu pomôcť formovať aj vaši školáci.

Elektrické obvody pre malých fyzikov

Fyzika patrí v škole k tým menej obľúbeným predmetom. čo môžu mať na svedomí aj nekonečné vzorce a poučky. Fyzika však vie byť aj zábavná, čo vašim deťom môže ukázať set, ktorý ich prevedie základmi elektriny a elektrickými obvodmi. Že s elektrinou sa nehrá? Ale kdeže, sirénu či alarm do detskej izby si vďaka vedeckému setu Elektrina dokážu hravo zapojiť už deti od ôsmich rokov. Možno ich to privedie k láske ku fyzike, možno ich naučí zapájať elektrické obvody - povedzme si, ani jedno nie je na škodu. 

Vedecký set Chémia 75 experimentov

Zaujímavé pokusy pre malých chemikov

Myslia si vaše deti, že chémia je nuda? To potom ešte nedostali možnosť vyskúšať si chemické pokusy vlastnoručne. Sada Chémia 75 experimentov im pomôže pozrieť sa na ingrediencie, ktoré bežne nájdete v dmácnosti z trochu inéého pohľadu. Vedeckého! Súprava deti zasvätí do názorných ukážok toho, ako chémia funguje: od jednoduchších pokusov ako zisťovanie PH kvapalín, až po tie náročnejšie, kde si deti vyskúšajú experimenty s kondenzáciou či zmenou skupenstva kvapalín.
 

Detektív 12 experimentov
 

Experimenty pre malých detektívov

Práca forenzných technikov, ktorú sledujeme pri rôznych krimi seriáloch fascinuje aj nás dospelých - vyskúšať si ju teraz môžete pri hre s vašimi deťmi. Vlastnoručne si môžete vyskúšať prácu pravých detektívov: pomocou bieleho prášku zozbierať a analyzovať odtlačky prstov, lúštiť tajné odkazy pomocou šifrovania správ či tajnej abecedy, vytvárať identikit podozrivého či analýzu vlasu a vlákien alebo používať neviditeľný atrament. V súprave nájdete 12 experimentov, ale praví detektívi dokážu odhaliť desiatky ďalších! 

 

Súvisiace produkty