20 Jul@Toyeto

Cuboro – vývojový a vzdelávací zázrak

Cuboro – vývojový a vzdelávací zázrak

V univerzálnom rozmere každej kocky guľôčkových dráh 5 x 5 x 5 cm Cuboro rastie a rozširuje svoj potenciál už 25 rokov. Vyniká mnohými kvalitami dobrého produktu – extra jednoduchý a zároveň veľmi rozmanitý systém guľôčkových dráh zo Švajčiarska s tendenciou rozrastať sa do nekonečných kombinácií a variácií, kvalitne vypracovaný, do detailov premyslený.  Cuboro je vskutku dedičná hračka – tá, ktorú môžete prenášať z jednej generácie na druhú a deti sa k nej stále radi vracajú znovu a znovu a ako rastú, dostávajú sa k prepracovanejším verziám svojich systémov.

Rozšírenie Cuboro

Základné sady obsahujú centrálne prvky. Novú kolekciu možností a náročnejších stavieb môžno dosiahnuť doplnkovými sadami s rôznymi špeciálnymi funkciami.


´Cugolino Pop´

Malé Cuboro trapolínky spestria trať. Ich kombináciou a rozmiestnením na trati vytvoríte z trate hotové akrobatické predstavenie. Už len správne vyrátať a domyslieť vzdialenosti kociek, počet úrovní a miesto dopadu, vymyslieť pokračovanie a napojenie a šou môže začať!

Cuboro Cugolino Pop

´Cugolino Hit´

Drevený katapult vyhodí guličku nahor až o 4 úrovne kociek na trati. Jednoduchý mechanický systém s maximálnym efektom. Doplnková sada Cuboro Cugolino Hit obsahuje 16 prvkov vrátane katapultu vyrobeného z bukového dreva a nerezu a šesť Cuboro pôvodných guličiek.

Cuboro Cugolino Hit
´Mystery´


Čo to je: mysterycube? Použitím electro-magnetickej sily je Mystery vlastne akýsi výťah, ktorý umožňuje, aby sa špeciálne oceľové guľôčky vygúľali po strane mysterycube a po dráhe sa ďalej gúľali kontinuálne, takže môžete vytvoriť nepretržitý tok guličiek na svojej Cuboro konštrukcii. Stačí nabiť cez USB a fantastické objavovanie nových ciest môže začať.

Cuboro Mystery

´Cuboino´

Cuboro predviedol krásny príklad ako využiť a zapojiť moderné technológie v dobrej kvalitnej klasike. Vzájomná kombinácia oboch tendencií vynikajúco vyzdvihuje jedinečné kvality každej z nich.
Interaktívne bloky Cuboino určite prilákajú deti späť k drevenej kráse guľôčkového bludiska, jedná sa totiž o digitálne rozšírenie guľôčkových dráh systému Cuboro. Digitálne bloky s rôznymi senzormi ´actuatos´ možno voľne kombinovať s analógovými drevenými blokmi klasických dráh Cuboro. Jednotlivé kocky držia medzi sebou magnetmi na 4 bodoch kontaktnej plochy, ktoré vedú elektrinu a signál.

Súvisiace produkty