04 Nov@Toyeto

Videli ste v Teleráne

Videli ste v Teleráne

Piqipi zimná edícia

 

Interaktívne knižky Piqipi poskytujú deťom možnosť zahrať sa s rôznymi druhmi materiálov a predmetov, a pritom sa vzdelávať - cvoky, suché zipsy, šnúrky. V Zimnej edícii prešnurujete lyžiarskym svahom, postavíte snehuliaka pomocou cvokov, uložíte medovníčky na plech, pomocou suchých zipsov si môžete zahrať svoj vlastný hokejový zápas či poskladať perníkovú chalúpku. Kvalitne prepracovaná  knižka bez slov ponúka vášmu dieťaťu 10 strán interaktívnej zábavy. 
Nájdete na: bit.ly/vianocna-rozpravka-piqipi 

 

 

Teifoc

 

Realistické stavebnice Teifoc obsahujú ozajstné pálené tehličky, ktoré sú opakovane použiteľné a organickú, vodou rozpustnú maltu. Stačí si vybrať, či chcete postaviť dom, studňu, stajňu, chlievik, hasičskú stanicu alebo niečo úplne iné. Teifoc ponúka veľa možností, pre väčšie zapojenie fantázie sú k dispozícii aj sety, z ktorých si dieťa môže samo bez predlohy vyrobiť to, čo práve k svojej hre potrebuje alebo to, čo ho aktuálne zaujíma. Ak vás stavba omrzí, stačí ju ponoriť do vody, vysušiť a murovanie môže začať odznova. 

Nájdete na: bit.ly/teifoc-toyeto 


 

Monchhichi

 

Kto by nepoznal ikonického Mončičáka? Tie najkvalitnejšie veci nikdy nevyjdú módy, a preto sa dnes s Mončiči môžu zahrať aj vaše deti. Bývať u vás môže rovno celá rodinka: Mončiči chlapček aj dievčatko, starí rodičia, ale aj roztomilé bábätko Bebiči. Zadovážiť si ich môžete vo viacerých veľkostiach – od kľúčenky, cez klasického 20 cm zvieratka, až po Mončiči vo veľkosti 45 cm alebo 80 cm. Mončičáky zostali rovnako mäkkučké, sú vyrábané z plyšu a kvalitného PVC bez ftalátov. 

Nájdete na: bit.ly/monchhichi_toyeto  

 

Indiánsky set vnemov

 

Spoločenská hra, Indiánsky svet vnemov, z dielne značky Haba je vhodná pre chlapcov, ale aj pre dievčatá.Mladí Indiáni sa v dedine pripravujú na svoju prvú skúšku zmyslových vnemov. Prirodzene, je pre nich dôležité mať skutočne ostré zmysly - zrak, sluch, hmat, čuch aj chuť. Ich múdra učiteľka, sova Sipokoo, vedie deti k nácviku rozličných úloh, ktoré im pomôžu pri zdokonaľovaní ich zmyslových vnemov. Hra má až 3 úrovne obtiažnosti - Veľká indiánska skúška sovy Sipokoo, Super-skautské skúšky sovy Sipokoo, Šamanská výzva sovy Sipokoo. Náučná kolekcia hier je doplnená tipmi a námetmi pre zdokonaľovanie zmyslových vnemov pre 2 až 4 deti od 4 rokov. Ale aj vy, dospelí, pri sprevádzaní skúškami určite narazíte na nejednu výzvu.

Nájdete na: bit.ly/indiansky-svet-vnemov 

 

 

Magnetická abeceda veľké písmená

 

Magnetická tabuľka Kid O je neoceniteľnou pomôckou pri rozvíjaní detskej predstavivosti, kreativity a sústredenia. Naučte sa písať veľké písmená abecedy hravo, zábavne a bez námahy. Originálna písacia tabuľka Kid O funguje na princípe magnetizmu - siluety písmeniek vypĺňajú magnetické guľôčky, ktoré čarovným perom vytiahnete na povrch. Správny postup písania vás naučia číslované inštrukcie. A keď budete chcieť začať od začiatku, jednoducho tabuľku pretriete dlaňou! Ideálna hra pre predškolákov či prváčikov, ktorí sa práve zoznamujú s písmenkami, ale vhodná aj pre menšie deti. 

Nájdete na: bit.ly/magneticka-abeceda 

 

 

Magnetická stavebnica Tegu

 

Magnetické hračky Tegu ponúkajú jedinečnú kombináciu kvalitného ručného spracovania a masívneho dreva z Hondurasu. Hračky Tegu podporujú zvedavosť a fantáziu a deťom, ale aj dospelým ponúkajú neobmedzené možnosti vytvárať unikátne kombinácie či experimentovať s gravitáciou a magnetizmom. Tegu stavebnice sú ideálne na rozvoj jemnej detskej motoriky, úchopu, koordinácie oko-ruka, manuálnej zručnosti, trpezlivosti a sústredenosti. Okrem toho sú podnetné a zábavné, stimulujú zvedavosť, predstavivosť, tvorivosť a abstraktné myslenie. Deti oboznamujú s farbami, veľkosťami či geometrickými tvarmi. Ide o vysokokvalitnú hračku, ktorá len tak rýchlo neomrzí a pri dobrom zaobchádzaní vydrží aj celé generácie.

Nájdete na: bit.ly/tegu_toyeto 

 


Vkladanie tvarov

 

Vkladačky patria medzi obľúbené hračky pre dievčatá i chlapcov, učia základné geometrické tvary, farby a postupnosti menší - väčší, jednoduché počítanie, podporujú jemnú motoriku, úchop, vizuálne vnímanie i sústredenosť. Táto vkladačky od značky Hape, ktorá najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete, obsahuje štvorcové, trojuholníkové a valcové tvary v troch rôznych veľkostných úrovniach, oddelené farebnou škálou.
Nájdete na: bit.ly/vkladanie-tvarov

 

 

Gravitačná autodráha

 

S touto úžasnou drevenou dráhou značky Hape môžete sledovať, ako sa pretekárske autíčka preskakujú a súťažiť tak navzájom o najlepší výkon. Sklon dráhy sa dá nastaviť do niekoľkých polôh, čo zabezpečí rôznu rýchlosť spúšťaných autíčok. Ich rýchlosť môžete s napätím sledovať, výsledky si zapisovať a navzájom porovnávať.

Nájdete na: bit.ly/gravitacna-autodraha 

 

Konštrukčný set mini

 

Sada zo 42 častí bude každého nádejného tesára či staviteľa motivovať, aby neúnavne staval... a staval. Stavanie s otvorenými možnosťami umožní deťom učiť sa metódou pokus - omyl. Postavte si slimáka, motýľa, auto či žirafu - fantázii sa medze nekladú. Pridajte k hotovým stavbám niekoľko doplnkových rekvizít a dajte tak hre ďalší rozmer. K sade je pribalený aj konštrukčný návod. 

Nájete na: bit.ly/konstrukcny-set-mini

 

Triedenie tvarov pyramída

 

Postavte si pyramídu z drevených kociek od Hape! Každá strana kocky má inú farbu, písmeno, číslo, obrázok. Farebné rozlíšenie uľahčuje učenie farieb a tvarov. Stavanie kociek a triedenie tvarov podporuje jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, manuálnu zručnosť, trpezlivosť, sústredenosť, vizuálne vnímanie, ale aj predstavivosť a kreativitu. 

Nájdete na: bit.ly/triedenie-tvarov-pyramida

 

Súvisiace produkty