20 Dec@Toyeto

Vianočné listy splnili priania. Potešili sme detičky, rodiny i celé materské škôlky

Vianočné listy splnili priania. Potešili sme detičky, rodiny i celé materské škôlky

 Súťaž Vianočné listy, ktorá prebiehala od začiatku novembra, mala u detí veľký úspech. Do schránok v našich predajniach chodili denne desiatky rodičov s deťmi, ktoré si svoj vysnívaný vianočný darček nakreslili. Mnohé okrem darčekov pre seba súťažili aj o hračky pre materskú školu, ktorú navštevujú, kde ich bude po Vianociach čakať nádielka hračiek. A napokon, 100-eurovou poukážkou potešili sme aj dvadsiatich z vás, ktorí nakúpili na našom e-shope. Veríme, že aj takýmto spôsobom sa nám podarilo aspoň niektorým z vás vyčarovať krajšie sviatky.

 

„Milé Toyeto, pod vianočným stromčekom túžim nájsť toto...“ Táto veta napísaná neistým detským písmom bolo to jediné, čo záplavu detských prianí nakreslených vo vianočných listoch spájalo. Inak boli detské kresbičky naozaj rôznorodé – od autíčok a vláčikov, cez bábiky, plyšových jednorožcov, divadielka a dinosaurov, no nechýbali ani školské písacie potreby, vedecké sety či puzzle. Niektoré detské túžby boli jasne identifikovateľné, precízne nakreslené podľa nášho katalógu, niektoré kresby sme museli dlhšie lúštiť, iným detičkám pomohli rodičia... Stovky rôznych kresieb na vianočných listoch ste pravidelne nosili do našich predajní a v piatok netrpezlivo očakávali na losovanie. Niektorí mali šťastie, iným to tentoraz nevyšlo. Archív všetkých výherných listov nájdete v albume na Facebooku.

 

Šesť škôlok poteší nádielka hračiek

 

V súťaži vianočných listov nesúťažili len jednotlivci, ale aj zapojiť sa prostredníctvom svojich žiačikov mohli aj škôlky v mestách, kde sa naše predajne nachádzajú. Všetky materské školy v Bratislave (vrátane Rovinky), Trnave, Nitre, Banskej Bystrici, Poprade a Košiciach od nás obdržali zásielku vianočných listov, kde bolo treba okrem základných kontaktných údajov napísať aj adresy škôlky, ktorú dieťa navštevuje. Zo všetkých listov, ktoré tento údaj obsahovali, sme po ukončení súťaže v každom meste vyžrebovali jeden list. Takýmto spôsobom sme odmenili až 6 škôlok, kde sa deti v novom roku budú môcť tešiť na nádielku kreatívnych a vnímavých hračiek v hodnote 300 €. Potešia ich vláčikové dráhy, stavebnice, spoločenské hry, magnetické hračky a kopec iných hračiek, ktoré deti zabavia pri spoločnej hre a zároveň pomáhajú rozvíjať ich schopnosti.

Šťastie sa usmialo na tieto škôlky:

Poprad: MŠ Dostojevského 2267/27
Košice: MŠ Budanova 6
Bystrica: Na Starej Tehelni 7
Trnava: MŠ Limbová 4
Nitra: Za humnami 78
Bratislava: MŠ Linzbothova 18

 

Výhra za nákup v e-shope

 

Nakúpiť si darčeky na e-shope a nechať si ich doručiť priamo domov je dobrý spôsob, ako sa vyhnúť predvianočnému zhonu v nákupných centrách. Pri nákupe na www.toyeto.sk to bol tiež dobrý spôsob, ako sa zapojiť do súťaže o nákup v hodnote 100 €. A keďže dobre vieme, ako bolo na našom e-shope v posledných týždňoch rušno, túto možnosť si nenechalo ujsť mnoho z vás. Veríme, že každá hračka, ktorú ste si u nás objednali, urobí po rozbalení pod vianočným stromčekom deťom ohromnú radosť. Dvadsiatim zákazníkom, ktorí si u nás stihli objednať do 15. decembra, sme potešili ešte pred Vianocami v podobe 100 € poukážky na ďalší nákup – zásobu krásnych hračiek tak u vás doma doplníte aj po Vianociach.

 

Naše vianočné súťaže sú teda ukončené, ďakujeme všetkým, ktorí sa do nich zapojili. Vaša priazeň a pozitívne ohlasy nám dodali minimálne toľko energie, ako pohľad na šťastné detičky pri preberaní svojich výhier.


Teraz nám už neostáva nič iné, len zaželať vám krásne Vianoce v kruhu svojich najbližších. Nech sú sviatočné chvíle s vašimi najbližšími príjemne a hravo strávené a nech darčeky, ktoré si pod stromčekom nájdete robia radosť ešte veľmi dlho.   

 

 

 

 

 

Súvisiace produkty