12 Dec@Toyeto

Vianočné tipy: darčeky do 10 €

Vianočné tipy: darčeky do 10 €

Deti túžia po všeličom. Keby to bolo len na nich, je dosť možné, že by sa detská izbička zaplnila hračkami s motívom obľúbenej postavičky, ktorá je práve v kurze. Veď to poznáme. Niekedy nie je ľahké zosúladiť naše rodičovské predstavy s úprimnými túžbami detí.

Práve preto sa celý rok radíme s vílami a škriatkami. Aby ste u nás objavili krásne, zdravé a kvalitné hračky, ktoré rozvíjajú detskú vnímavosť. A čo nám našepkávajú? Raz, že vraj menej je viac, inokedy zas kričia - dajme deťom všetko! Aby sme sa v tom vyznali!

No keďže sme hračkoví odborníci, vieme, že okrem víl, škriatkov a detí sa chceme poradiť aj so svojou peňaženkou. Čo sa jej páči? Viacero zábavných a kreatívnych drobností, či jeden riadny dar pre viac generácií? Posúďte sami, aj nám sa ťažko odoláva. Pripravili sme sériu vianočných tipov na pokračovanie aj podľa toho, čo sa páči Vašej peňaženke.

Kopec inšpirácie nájdete aj v našom katalógu. Ak si nebudete vedieť vybrať, radi vám poradíme v predajniach, prípadne nám napíšte cez chat.


Milé malé mončiči na kľúčePozrieť všetky darčeky do 10 €   > >

Súvisiace produkty