30 Oct@Toyeto

Vianoce prichádzajú a TOYETO rozdáva darčeky už od novembra

Vianoce prichádzajú a TOYETO rozdáva darčeky už od novembra

TOYETO, kde už naši vianoční škriatkovia makajú ostošesť, aby ste pri výbere vianočných darčekov u nás našli všetko, čo vaše detičky chcú a potrebujú. Samozrejme, Vianoce nie sú iba o darčekoch, no nie je nič krajšie, ako urobiť svojim milovaným radosť. Preto sa TOYETO rozhodlo robiť vám radosť už od novembra. Predstavujeme vám naše vianočné súťaže!


Nakupujete darčeky na našom e-shope? Odmeníme vás!

Na našom webe nájdete Vianočný katalóg plný inšpirácií na hračky a hry, ktoré budú ideálnymi vianočnými darčekmi. Ak hľadáte darček, no stále si neviete rady s výberom, pomôcť vám môže aj naše šikovné vyhľadávanie na webe. Hľadáte darček pre chlapčeka, dievčatko alebo celú rodinu? Koľko má dieťatko rokov a čo ho zaujíma? Vyplnením týchto kategórií vám vieme odporučiť čo najvhodnejšie darčeky pre vaše dieťa. 

Ak nezostanete len pri prezeraní, ale niečo si u nás aj objednáte, zaradíte sa do našej e-shopovej vianočnej súťaže. Trvá od 1. novembra do 15.decembra 20:00, kedy vyžrebujeme až dvadsiatich z vás, ktorí od nás vyhrajú poukaz na nákup hračiek v hodnote 100 €Vianočné listy sa tento rok kreslia

Aj u vás doma sa každý rok píšu listy Ježiškovi? Nechajte vaše deti tento rok svoje vianočné priania nakresliť a my sa budeme usilovať ich želania splniť. Špeciálne vianočné listy nájdete od večera 6. novembra na každej z našich desiatich predajní. Stačí, ak na vyznačené miesto vaše dieťatko nakreslí hračku, ktorú si praje nájsť pod vianočným stromčekom, spoločne vypíšete vaše kontaktné údaje (meno a emailovú adresu) a vhodíte ich do schránky na predajni. List môžete vymaľovať a vypísať spoločne priamo na predajni alebo si ich zobrať a vyplniť doma - výber vhodného darčeka predsa vie byť fuška a čím presnejšie ho dieťatko nakreslí, tým bližšie sa k jeho predstavám môžeme priblížiť. Súťaž nie je podmienená nákupom v TOYETO. 


Každý piatok na každej predajni prebehne žrebovanie, kde budú zaradené všetky vianočné listy, ktoré nájdeme v našich schránkach na predajniach. Prvé žrebovanie prebehne 8. novembra a následne každý ďalší piatok (15.11., 22.11., 29.11., 6.12.,13.12., 20.12.) až do ukončenia súťaže 20. decembra. Spolu tak svojim vysneným darčekom odmeníme 70 detí. Aby sme mohli splniť priania čo najväčšiemu počtu detičiek, každý sa do súťaže môže zapojiť len raz. Čím skôr však svoj list do schránky hodíte, tým väčšia bude vaša šanca vyhrať - naše schránky totiž vyprázdnime až po skončení súťaže. Všetkých výhercov budeme uverejňovať na našej facebookovej stránke Toyeto Vnímavé hračkySúťažia aj škôlky

Ako sme spomínali, vianočné listy nájdete na všetkých našich desiatich predajniach. Všetci škôlkari v mestách, kde sa naše predajne nachádzajú (Bratislava, Trnava, Nitra, Banská Bystrica, Poprad a Košice) však svoje vianočné listy dostanú priamo do škôlok. Ich princíp je rovnaký, a predsa sú niečím špecifické. Pri kontaktných údajoch sa totiž nachádza riadok “Škôlka”. Po vyplnení tohto údaju sa do súťaže nezapája len dieťatko, ale aj škôlka, ktorú navštevuje. 


Výherné škôlky budeme žrebovať po skončení súťaže - 20. decembra. Žrebujeme zo všetkých škôlkárskych vianočných listov - čím viac detičiek svoj list na predajni odovzdá, tým väčšiu šancu má škôlka na výhru. V každom meste, kde sa TOYETO nachádza, vyhráva jedna škôlka hračky v hodnote 300 €. Šesť škôlok v šiestich mestách sa tak po Vianociach bude môcť tešiť na nádielku krásnych vnímavých hračiek, ktoré potešia všetkých škôlkarov. 


Stále máte pocit, že na premýšľanie o vianočných darčekoch je ešte priskoro? :)

KOMPLETNÉ ZNENIE SÚŤAŽÍ NÁJDETE NA:
Súťaž e-shop: https://www.toyeto.sk/vop-toyeto-sk-vianoce-2019
Súťaž Vianočné listy: https://www.toyeto.sk/vop-vianocne-listy-2019


 

Súvisiace produkty