01 Jul@Toyeto

Veľká letná súťaž od TOYETO pre segment HORECA: Vyhrajte nový detský kútik pre svoju prevádzku!

Veľká letná súťaž od TOYETO pre segment HORECA: Vyhrajte nový detský kútik pre svoju prevádzku!

Dovolenka doma na Slovensku je tento rok pre mnohé rodiny aktuálnejšia ako kedykoľvek predtým. Aby si ju rodiny s deťmi naozaj užili so všetkým, čo k tomu patrí, podávame pomocnú ruku aj my. Ako inak, pomôcť sme sa rozhodli v oblasti, v ktorej sme naozaj odborníkmi, a to sú hračky. Spúšťame preto veľkú letnú súťaž zameranú na segment HORECA, v ktorej majú tri prevádzky možnosť vyhrať úplne nové hračky do detských kútikov.

Podporiť to naše, slovenské, sa dá viacerými spôsobmi. Cestovný ruch bol kvôli opatreniam spojených s koronavírusom jednou z oblastí, ktoré boli zasiahnuté najviac. Mnoho ľudí sa preto tento rok uvedomelo chystá cestovať najmä po Slovensku a objavovať jeho krásy, ktorých tu máme neúrekom! Majestátne hory a k nim vedúce kľukaté turistické chodníčky, ale väčšie či menšie mestečká a dediny, kúpaliská, aquaparky či iné miesta slúžiace na oddych a zábavu celých rodín... Naozaj si je z čoho vyberať.

K výletom s deťmi však nepochybne patrí i čas na oddych a načerpanie nových síl, ktoré je po turistike či šantení vo vode také potrebné. Tu sa hlásia o slovo detské kútiky v hoteloch, reštauráciách či iných zariadeniach, ktoré deťom okorenia celý výlet. Nie všetky prevádzky však detský kútik majú, prípadne ho nemajú dostatočne vybavený. Preto sme sa rozhodli pomôcť kaviarňam, reštauráciám, hotelom, penziónom, wellness centrám, kúpeľom či iným zariadeniam, aby sa z nich stali miesta, kde si oddýchnu nielen dospelí, ale vyšantia sa aj deti. V troch z nich vybavíme detský kútik hračkami, ktoré ich zabavia, nadchnú, pomôžu nadobudnúť nové zručnosti a predovšetkým do nich pomôžu vniesť smiech – aj preto nesú detské kútiky názov Smejuško.

„Keď sme sa v TOYETO zamýšľali, či by sme pomocou našej aktivity vedeli podporiť nejakú oblasť, ktorá v poslednom období utrpela, prvá voľba padla práve na oblasť cestovného ruchu. Naším dlhodobým cieľom je totiž podnecovať detskú zvedavosť a rozširovať ich obzory; a cestovanie a spoznávanie nových miest je tiež jedným zo spôsobov, ktoré k tomu môžu poslúžiť,“ vysvetľuje myšlienku súťaže CEO spoločnosti TOYETO, Dominik Rusňák.

A prečo práve detské kútiky? „Aj pri výletoch deti uvítajú možnosť zahrať sa, je to pre nich špecifická forma oddychu, ktorá im navyše dáva nové podnety, ale napríklad i možnosť budovania sociálnych zručností pri hre s inými deťmi. Z viacerých strán sme však počuli, že v mnohých zariadeniach takáto možnosť chýba alebo by existujúce detské kútiky potrebovali oživiť. Preto sme sa rozhodli priniesť súťaž, kde ľudia sami rozhodnú, na ktorých miestach by tieto detské kútiky chceli mať. Prevádzky u nás okrem možnosti výhry dostanú príležitosť zviditeľniť sa a potenciálne osloviť nových zákazníkov, ktorí ich počas výletov navštívia,“ hovorí.

Vyhrať môžu prevádzky, ale aj hlasujúci

Do súťaže Detský kútik Smejuško môžu svoje prevádzky zapájať len samotní majitelia či poverené osoby. Po overení základných údajov o prevádzke vrátane kontaktu sa zariadenie dostáva do galérie, kde zaňho môžu ľudia hlasovať. Súťaž trvá od 1. júla do 16. augusta a za každú z prihlásených prevádzok môžu ľudia hlasovať len raz. Po skončení súťaže získajú tri zariadenia s najvyšším počtom hlasov výnimočne zariadené detské kútiky v celkovej hodnote 2 200 €.

Šancu vyhrať má však aj každý, kto v súťaži Detský kútik Smejuško zahlasuje. Po skončení súťaže získava jeden z hlasujúcich víkendový pobyt pre celú rodinu v aquaparku AquaCity Poprad a ďalší dvaja poukážky v hodnote 100 € a 50 € na nákup na www.toyeto.sk.

Všetky informácie o súťaži, zariadení detských kútikov a pravidlách nájdete na www.smejusko.sk, kde zároveň prebieha aj registrácia do súťaže a samotné hlasovanie.  

Súvisiace produkty