15 Dec@Toyeto

V TOYETO nájdete darčeky nielen pre deti! Prinášame vám 13 tipov, ktorými urobíte radosť aj dospelým

V TOYETO nájdete darčeky nielen pre deti! Prinášame vám 13 tipov, ktorými urobíte radosť aj dospelým

Do hračkárstva zvyčajne prichádzame nakupovať darčeky pre našich najmenších, v TOYETO však pokojne môžete vybaviť darčeky aj pre kamarátov či kolegov v rámci Secret Santu. Nechajte sa inšpirovať našimi tipmi.

 

Spoločenská hra

Spoločenské hry zažívajú v posledných rokoch veľký úspech aj u dospelých, ktorí si takouto zábavkou vypĺňajú voľný čas a trénujú svoju pamäť a logiku. Spoločenské hry od DAJAMA Poznáš svet?, Poznáš Slovensko? či Poznáš Európu? Dokážu potrápiť aj dospelých, ktorí sa pri nich dozvedia mnoho zaujímavosti.

Poznáš svet? spoločenská hra

Originálny zápisník

Zápisník sa hodí vždy! Ak si ho zvolíte ako vianočný darček pre kamaráta či kolegu, zamerajte sa na originálne zápisníky a diáre, ktoré sú niečím zaujímavé – napríklad korkový diár, ktorý si môžu pomocou malých „pixíkov“ personalizovať a vytvoriť na nich vzor podľa vlastného uváženia.

Nájdete TU.

Diár A5 s korkovým obalom Pixie Crew

Ekologická fľaša

Nosiť si so sebou vlastnú fľašu s vodou a vyhnúť sa nakupovanie ďalších plastových fliaš je nielen ekologické, ale aj ekonomické. Sklenená fľaša alebo kvalitná plastová fľaša bez BPA sú praktickým darčekom, ktorý sa bude hodiť naozaj každému. Sklenené fľaše Equa sú navyše aj dizajnové, takže potešia i dospelé dámy či pánov.

Nájdete TU.

Sklená fľaša EQUA ACTIVE Mint 550ml

 

Sieťovka

Niet nad praktické a ekologické darčeky. Plastové tašky môžete nahradiť aj vkusnou sieťovkou. „Stará dobrá“ sieťovka od českej značky Česká síťovka je vhodná pre tých, ktorým srdce stále bije tak trochu pre retro a nostalgiu. Vojde sa do každej kabelky či tašky a je vždy taká veľká, ako ju človek práve potrebuje.

Nájdete TU.

Česká sieťovka superpružná

Puzzle

 

Puzzle nie je len zábavka pre deti, náročnejšie puzzle v množstvom dielikov, bude vhodným darčekom aj pre dospelých. Stačí vybrať vhodný motív, ktorý poteší obdarovaného – napríklad s motívom morských živočíchov alebo tvarované puzzle v tvare dinosaura.

Puzzle tvarované Dinosaury 300ks

Kresky 

Dočasné tetovačky sú skvelým doplnkom na festivaly, párty alebo len tak na okresu. Kresky s motívom „Na lúke“ urobia radosť každej hravej dáme.

Nájdete TU. 

Tetovačky Kresky - Na lúke

Hlavolamy 

Hlavolamy sú výborné na rozvíjanie skrytého potenciálu, učia premýšľať novými spôsobmi. Zabavia sa pri nich nielen deti, ale i dospelí. Klasickú Rubikovu kocku pozná hádam každý, čo tak vyskúšať niečo iné, napríklad Dúhový Nautilus?

Hlavolam Dúhový Nautilus

 

Inteligentná plastelína

Aká je inteligentná plastelína? Naťahuje sa ako žuvačka, skáče ako lopta, mení farby... a je perfektnou antistresovou pomôckou na uvoľnenie napätia, ktorá sa pri práci neraz hodí.

Nájdete TU.

Inteligentná plastelína Lazurit

Stojan na perá

Rovnakým pomocníkom v kancelárii či na pracovnom stole bude aj originálny stojan na perá. Doplnok v tvare trabanta či bicykla poteší nielen všetkých s tvorivým duchom, ale i tých, ktorí majú radi štipku nostalgie.

Stojan na perá Trabant na vymaľovanie

Mončiči

Mončičáci robia radosť deťom, rovnako zafungujú ako nostalgická spomienka na naše detstvo. Zvoliť môžete klasického Mončičáka alebo kľúčenku, ktorá im prinesie závan detstva vždy, keď vytiahnu kľúče.

Mončiči kľúčenka 10cm

 

Teifoc

Hlinené stavebnice Teifoc potešia každého s dušou staviteľa, nezáleží na tom, koľko má rokov. Z tehličiek možno poskladať model domu či hradu, ale majú aj praktické využitie – postaviť sa z nich dá napríklad okrasný kvetináč či stojan na perá.

Nájdete TU.

Teifoc Hrad variácie 2 modely


Figúrka dinosaura

Chcete potešiť dospelého nadšenca dinosaurov? Potešte ho figúrkou velociraptora či triceratopsa. 

Dinosaurus Triceratops 21cm


Model auta

Do detailov prepracovaný a realisticky pôsobiaci model auta Mini Cooper (ročník 2001) v červenom farebnom prevedení a v mierke 1:18 poteší všetkých milovníkov áut a zberateľov.

Nájdete TU. 
 Auto Mini Cooper (2001) 1:18 červené

Súvisiace produkty