22 May@Toyeto

V TOYETO nájdete batohy pre každého. Vyberte ten správny pre romantickú dušičku i hravého študenta!

V TOYETO nájdete batohy pre každého. Vyberte ten správny pre romantickú dušičku i hravého študenta!

Do školy, na krúžok, na výlety či len tak na cestu za kamarátmi. Vhodne zvolený ruksak je skrátka nutnosť, a to pre mladšie deti, tínedžerov i dospelákov. Z našej ponuky sme vybrali 5 batohov, z ktorých si vyberie hádam každý.

... a pokiaľ by si z tejto pätice nevybral, v ponuke nájdete mnoho ďalších, predovšetkým od obľúbených značiek SantoroPixie Crew. Všetky batohy z našej ponuky nájdete TU.

Pre milovníčky Gorjuss

Ilustrácie tajomných dievčatok bez úst Gorjuss sú medzi školáčkami mimoriadne obľúbené. Mať svoj batoh s ilustráciou „Gorjussky“ je snom nejednej z nich. O to viac, keď je batoh aj priestranný a praktický, s bočnými vreckami, nastaviteľnými popruhmi a vystuženým chrbtom. Batoh Gorjuss Fiesta s motívom My Gift To You nájdete TU.
Gorjuss Fiesta batoh s vreckami My Gift to You

Pre zanietených hráčov Minecraftu

Aj váš školák či školáčka nedá dopustiť na hru Minecraft? Online hry treba vyvážiť offline aktivitami, na ktoré sa mu bude určite hodiť aj praktický ruksak. Okrem zeleno-hnedej minecraftovej farebnosti ich určite poteší aj silikónová plocha, na ktorej si pomocou farebných pixíkov môžu zhotoviť vlastný vzor – a pokojne ho každý deň meniť. Ruksak Mine&Craft nájdete TU.

Ruksak Mine&Craft zelený malý 10 l

Pre romantické duše

Červená farba s bielymi bodkami, to je obľúbený vzor nielen mladších dievčat, ale aj všetkých dospeláčok s romantickou dievčenskou dušou. Mladšie i staršie určite potešia bodkované batohy od značky Pixie Crew, ktoré možno využiť do školy i na voľnočasové aktivity. A keďže ide o značku Pixie Crew, chýbať nesmie plocha na pixíky, ktorými si môžu svoj batôžtek personalizovať. Dostatočne priestranný červeno-biely batoh nájdete TU.

Batoh bodkovaný červeno-biely Pixie Crew

Pre malé cestovateľky

Londýn, Paríž, New York... Máte doma slečnu, ktorá sníva o cestovaní po celom svete? Vďaka ruksaku s ilustráciou s motívom Gorjuss a typickými newyorskými budovami sa môže naladiť na cestovateľskú vlnu. Praktický ruksak využijú malé cestovateľky nielen na výlety, ale pokojne aj do školy. Nájdete ho TU.

Gorjuss ruksak veľký My Story

Pre milovníkov štýlu

Chlapci i dievčatá so zmyslom pre moderný minimalistický dizajn určite ocenia jednoduchý čierny batoh, ktorý im poslúži najmä na rôzne voľnočasové aktivity. Dvadsaťlitrový ruksak je mimoriadne ľahký a pohodlný a spĺňa všetky bezpečnostné normy. Nájdete TU.

Školský batoh Deep Yzea Courier

 

 

Súvisiace produkty