29 May@Toyeto

Ukážte nám vaše hry a získajte zľavu na nákup!

Ukážte nám vaše hry a získajte zľavu na nákup!

Deň detí sa blíži - a hoci tento rok kvôli bezpečnostným opatreniam nebudú mať deti možnosť oslavovať ho vo veľkých skupinkách s kopou rôznych aktiviít, rozhodli sme sa vám urobiť radosť aj tak. Čas budete tráviť tak, ako vám to je najmilšie a my v TOYETO vás za to odmeníme. Môže byť?

Ako trávite spoločný čas s deťmi?  

 

Hráte sa s hračkami, spievate si, tancujete či kreslíte? Alebo sa nechávate inšpirovať našimi aktivitami, ktoré sme pre vás v rámci seriálu Pomáhame vzdelávať pravidelne prinášali? Vymýšľate, tvoríte a objavujete? Nech už robíte čokoľvek, pošlite nám jednoduchú ukážku v podobe fotky či videa. Odfotiť môžete detskú kresbu, vaše spoločné výtvory či akýmkoľvek spôsobom zachyťte spoločnú hru. 


Všetky fotky (prípadne videá, zvukové záznamy) vašich spoločných aktivít potom uverejníme v albume. Nielenže sa tak môžeme navzájom inšpirovať, ale aspoň takýmto spôsobom na diaľku prepojíme hry vašich detí a vytvoríme tak veľkú galériu zábavných aktivít, ktoré k MDD jednoducho patria. A aby ste potom mohli vaše spoločné hry ešte ozvláštniť, KAŽDÉMU, kto sa zapojí a pošle nám fotku, pošleme poukážku na nákup v hodnote 6 eur na www.toyeto.sk


Vaše spoločné aktivity nám zasielajte na mail marketing@toyeto.sk do 1.júna 2020.

Na Deň detí všetkým zašleme zľavový kód v hodnote 6 €, ktorý môžete použiť na nákup na e-shope www.toyeto.sk.

Zaslaním fotografie súhlasíte s jej zverejnením. 

Súvisiace produkty