19 May@Toyeto

Teplé jarné dni lákajú na hry vonku. Ktoré hračky si vziať so sebou?

Teplé jarné dni lákajú na hry vonku. Ktoré hračky si vziať so sebou?

Jar sa nám už preklopila do svojej druhej polovice a detské hry sa čoraz častejšie presúvajú na záhrady, ihriská či do prírody. Pripravili sme si pre vás 5 hračiek, ktoré tieto vonkajšie hry spríjemnia.

S prichádzajúcou jarou a slnečnými dňami aj u našich zákazníkov záujem o hračky na von. Veľký úspech má samostatná kategória kolobežiek a odrážadiel, výberu ktorých sme sa venovali v našich predošlých článkoch. Prečítajte si o tom, AKO VYBRAŤ KOLOBEŽKU, prípadne AKO VYBRAŤ ODRÁŽADLO, alebo sa nechajte inšpirovať v článku, kde sme rozoberali DOPLNKY KU KOLOBEŽKÁM A ODRÁŽADLÁM.

Dnes sme sa zamerali na ďalšie tipy hračiek, ktoré deťom spríjemnia jarné hry vonku.

Hračky na von

Šarkany

To, že šarkany patria k jeseni vôbec neplatí. Aj jarné či letné dni s dostatočnou dávkou vetra sú na púšťanie lietajúcich šarkanov úplne ideálne. V našej ponuke nájdete veselých šarkanov v podobe draka či motýľov, ale aj šarkana s parametrami, ktoré využívajú aj skutoční profesionálni kiteri – prepracovaného šarkana od nemeckej značky Gunther.

Púšťanie šarkana

Kreatívna sada na lisovanie

Výlety do prírody sa nezaobídu bez návratu s plnými vreckami pokladov v podobe kamienkov, kvietkov či listov. Tie najkrajšie kvety a listy môžu deti ďalej zužitkovať pomocou sady na lisovanie, ktorá im umožní vytvoriť z nich neobyčajné výtvory. Nájdete ju TU.

Sada na lisovanie

Švihadlo

Nadčasová pomôcka pre malých aj veľkých, chlapcov i dievčatá, ktorá okrem iného podporuje vytváranie zdravých pohybových návykov a kondície. Stačí jednoducho pribaliť do batohu a môžete si ho sebou vziať kamkoľvek. Kúpite TU.

Farebná lopta

Ďalšia nadčasová hračka, ktorou však nič nepokazíte, a ktorú deti rýchlo zakomponujú do svojich hier. S gumenými loptami v rôznych veľkostiach sa zabavia už mladšie deti, na hádzanie, kopanie či jednoduchú vybíjanú ich využijú aj tie staršie. Lopty v rôznych farebných prevedeniach nájdete TU.

Súpravy do piesku

Ktoré dieťa by nebavila hra v piesku? Nepotrebujú ani pláž a more, postačí aj sídliskové pieskovisko. Klasické i menej všedné formičky dodajú detským hrám nový rozmer. Vyskúšate formičky v podobe siedmich divov sveta, dopravných prostriedkov alebo siahnete po klasike? Všetky ich nájdete TU.

Hračky do piesku

 

Súvisiace produkty