08 Nov@Toyeto

Spoločenské hry Marbushka v sebe ukrývajú príbehy, ktoré zaujmú deti i dospelých

Spoločenské hry Marbushka v sebe ukrývajú príbehy, ktoré zaujmú deti i dospelých

Značka Marbushka posúva svet spoločenských hier pre deti a dospelých na vyššiu úroveň. Všetky hry sú totiž prepracované do najmenších detailov a spájajú prekrásne ilustrácie so zaujímavým príbehom hry. 

Prekrásne spoločenské hry Marbushka vznikli z tých najúprimnejších pohnútok – manželia Beatrix Bohony a Laszlo Zold chceli ponúknuť skutočne hodnotné hračky ich vlastnej dcére. Keďže ich prípravou strávili veľa času a navyše u detí zožali veľký úspech, rozhodli sa posunúť ich ďalej, tak, aby mohli urobiť radosť aj ďalším deťom. A naozaj, originálne spoločenské hry si deti i dospelí rýchlo zamilovali, a tak sa malá rodinná remeselná dielnička rýchlo rozrástla do spoločnosti, ktorá navrhuje a vyrába vysokokvalitné spoločenské hry. 

Napriek tomu, že sa spoločnosť rokmi rozrástla, ich jedinečný prístup ku každej hre a zápal pre tvorbu zostal nezmenený. Originalita, úprimnosť a hravosť – to je trojica vlastností, ktoré musí obsahovať každá z hier, ktorá opustí brány ich spoločnosti. Jedinečnými spoločenskými hrami s prepracovanými ilustráciami chcú znovu zviditeľniť význam detských hier a podporiť kvalitne strávený spoločný čas, ktorý môžu pri hre spoločne rodičia s deťmi prežívať. 
 Spoločenská hra Marbushka Sklenený dom

V hre je aj budúcnosť našej planéty

Tvorcovia značky Marbushka veria, že vzťah ku kráse a kvalite v deťoch treba pestovať od malička, rovnako ako aj ekologické zmýšľanie. Aj preto sú ich hry z recyklovaných prírodných materiálov a poctivou remeselnou výrobou vznikajú priamo v Maďarsku. Hry, ktoré u nich vznikajú, majú schopnosť pretrvať po celé generácie – a to nielen kvôli svojmu vonkajšiemu obalu a vzhľadu, ale predovšetkým vďaka svojej podstate a duchu. Mnohé z hier sa venujú práce prírodnej tematike (spoločenské hry Güs či Rieka alebo pexeso Chrobáci), vďaka čomu sa deti aj takýmto spôsob oboznamujú s rozmanitosťou prírody a učia sa, že je potrebné ju chrániť.
 Spoločenská hra Marbushka Maják 

Krásne hry s príbehom

To, čo hry Marbushka odlišuje už na prvý príbeh sú ich krásne ilustrácie a dizajn, ktorý si dáva záležať na každom detaile: figúrky v originálnom tvare, samotný herný plán alebo ďalšie herné komponenty, no nezaostáva ani vkusný obal. Každá z hier je okrem toho hotovým príbehom, ktorého výsledok je v rukách hráčov a závisí od ich šikovnosti, ale i dávky šťastia. Vydajte sa preskúmať svet zakliatej Tajomnej knižnice, staňte sa záchrancom muža žijúceho v Majáku, prepíšte preteky automobilových pretekov Grand Prix alebo pomôžte zachrániť Vianoce a stratené darčeky v hre Vianočná rozprávka

Spoločenské hry Marbushka sú koncipované tak, že zaujmú mladšie i staršie deti, ale určite sa pri nich nebudú nudiť ani dospeláci. Niektoré sú určené pre hráčov už od 4 rokov, pro iných hrách je odporúčaný vek vyšší. 
Spoločenská hra Marbushka Šup-šup 

Súvisiace produkty