16 Nov@Toyeto

Prečo by ste sa s deťmi mali aj vy zapojiť do našej vianočnej súťaže Dobré Vianoce?

Prečo by ste sa s deťmi mali aj vy zapojiť do našej vianočnej súťaže Dobré Vianoce?

Tieto Vianoce sme sa v TOYETO rozhodli nielen obdarovávať, ale aj pomáhať. Prečo by ste sa do súťaže Dobré Vianoce mali zapojiť aj vy a čo tým môžete – okrem výhry – získať? 

Rok 2020 bol naozaj výnimočný – a hoci nebol vždy práve najpozitívnejší, veľa nás naučil. Okrem iného aj to, aby sme veci nebrali ako samozrejmosť, vážili si svoje zdravie a aby sme mysleli aj na druhých. Práve myšlienky a činy spolupatričnosti môžu priniesť do sveta viac lásky a pozitivity.

Aj preto sme sa tento rok rozhodli počas Vianoc myslieť viac na druhých a spojiť sa s Dobrým anjelom, ktorí dlhodobo podporuje detičky, ktoré zo všetkých darčekov na svete najviac túžia po zdraví a návrate do bežného života. A tak sme sa rozhodli venovať 50 centov za každý z listov pre deti z Dobrého anjela, ktorý od vás dostaneme. Zároveň tiež urobíme radosť 18 deťom, ktoré sa do súťaže zapoja a odmeníme ich poukážkou v hodnote 100 € na nákup krásnych vnímavých hračiek.

 Dobré Vianoce Vianočná súťaž Dobrý anjel

Prečo kresliť vianočné listy pre choré detičky?

Vianočné listy sú v mnohých rodinách milou tradíciou. Deti sa pri ich kreslení či písaní zamyslia nad svojimi prianiami a darčekmi, ktoré by chceli nájsť pod stromčekom a snažia sa ich čo najvernejšie nakresliť alebo opísať. Čo však zamyslieť sa nad ľuďmi, ktorí mali menej šťastia a na Vianoce si prajú nemateriálne veci?

Nebojte sa s vaši deťmi otvoriť túto tému a vysvetliť im, že nie všetky deti sú zdravé, nie všetky deti na svete žijú v blahobyte a majú dostatok všetkého. A napriek tomu, sú to stále deti, ktoré sa rady hrajú a šantia, tiež sa tešia z darčekov a chvíľ s blízkymi... Nakoniec medzi nimi nie je až taký rozdiel! Aj takým spôsobom ich už od útleho veku môžete učiť empatii a porozumeniu

Zapojením sa do súťaže Dobré Vianoce tiež môžete svoje deti naučiť, čo je to nezištná pomoc. Kresba im zaberie niekoľko minút, ale dokážu ňou urobiť radosť detičkám, ktorých poteší, že niekto na nich v ich neľahkej situácii myslí – aj napriek tomu, že ich vôbec nepozná. Každým obrázkom tiež nepriamo prispievajú aj finančne, čo rodinám, ktoré Dobrý anjel podporuje, určite pomôže tiež. A práve Vianoce sú ten najlepší čas na to, kedy by sme mali pomôcť aj druhým. 

Okrem toho, zamyslenie sa a kreslenie prianí pre deti z Dobrého anjela pomôže tým vašim uvedomiť si, že čaro Vianoc netvoria len materiálne veci, ale predovšetkým radostné a pokojné chvíle v kruhu najbližších. Vďaka tomuto uvedomeniu si môžete krajšie a pokojnejšie Vianoce vyčarovať aj u vás doma. 

Dobré Vianoce Vianočná súťaž Dobrý anjel

Ako sa zapojiť a pomôcť?


Nechajte deti nakresliť, aké Vianoce by priali chorým detičkám z Dobrého anjela, obrázok odfoťte / oskenujte a pošlite nám na e-mailovú adresu sutaz@toyeto.sk alebo ho príďte odovzdať na jednu z našich predajní. Na list alebo do mailu nezabudnite napísať vaše meno a kontakt. 

Za každý list, ktorý od vás dostaneme, venuje Toyeto nadácii Dobrého anjela 50 centov. Každý piatok tiež vyžrebujeme troch zapojených, ktorí vyhrajú poukážky na nákup na www.toyeto.sk v hodnote 100 €. 

Viac o pravidlách súťaže Dobré Vianoce si prečítate TU

 

Súvisiace produkty