20 Mar@Toyeto

Plyšové či živé? Hračky z kolekcie National Geographic deťom predstavia divokú prírodu

Plyšové či živé? Hračky z kolekcie National Geographic deťom predstavia divokú prírodu

Ktoré dieťa by nemalo rado zvieratká? Alebo minimálne tie plyšové? Talianska značka Lelly v spolupráci so svetovou organizáciou National Geographic deťom prináša realistické repliky zvierat (nielen) z divočiny, ktoré si však môžu bez obáv vystískať.

Aké hračky si predstavíte, keď počujete prívlastok „vzdelávacie“? Plyšáci zrejme nebudú prvou voľbou, ktorá vám pri vzdelávaní príde na myseľ. V skutočnosti však aj hra s plyšovými hračkami prináša deťom množstvo benefitov, ako napríklad rozvoj predstavivosti a emocionálnej inteligencie dieťaťa či zlepšenie vyjadrovacích schopností. O tom, čo plyšové hračky deťom dokážu priniesť, si prečítajte aj V SAMOSTATNOM ČLÁNKU.

National Geographic plyšové hračky

Dnes vám totiž predstavíme špecifickú edíciu hračiek, ktorá deťom predstaví zvieratká z divočiny. Ide o spoluprácu značky Lelly s organizáciou National Geographic, čo už samo o sebe napovedá, že nepôjde o hocijaké hračky. Ich modely boli navrhnuté tak, aby sa čo najviac približovali farbám a stavbe tela skutočných zvierat, najmä tých žijúcich v divočine, s ktorými sa deti bežne nestretnú, ako grizly, pytón či rys. Aj takýmto spôsobom sa deti môžu o živočíšnej ríši a prírode dozvedieť niečo viac a budovať si k nej bližší vzťah. Ich nákupom zároveň podporíte organizáciu National Geographic, ktorá sa zameriava na ochranu prírody a voľne žijúcich živočíchov.

Stále však ostávajú plyšovými hračkami, s ktorými sa deti rady hrajú, túlia, zaspávajú, a tak sú ich kožúšky mäkké a príjemné na dotyk. Žirafa, plameniak či ježko sa tak stanú vernými spoločníkmi detí, ktorí budú robiť radosť pri všetkých príležitostiach.

  

Súvisiace produkty