03 Oct@Toyeto

Originálne hračky od značky B.Toys chcú podporiť individualitu každého dieťaťa

Originálne hračky od značky B.Toys chcú podporiť individualitu každého dieťaťa

Zaujímavé farby, pútavé vzory, senzorické vlastnosti a pridaná hodnota v podobe edukatívneho aspektu. A ako bonus prijateľné ceny. To sú hračky od značky B.Toys. Spoznajte túto jedinečnú hračku s vyše storočnou tradíciou!

Rad hračiek B.Toys patrí k rodinnému podniku Battat, ktorého filozofia ostáva už vyše 100 rokov nezmenená: dodávať hračky s pridanou hodnotou za prijateľné ceny. Viac než storočie hračkárskej výroby sa len tak nestratí a na skúsenostiach a výslednej kvalite to je určite poznať, najväčšie zmeny však značka zažívala v poslednej dekáde. Svoju značku Battat Toys v roku 2009 rebrandovali na B.Toys, viac sa zamerali na ekológiu a na základe toho kompletne zmenili dizajn svojich obalov a postupne prinášali na trh nové a nové kolekcie hračiek – hudobné hračky, senzorické hračky, hračky do vody či vlastné „zvieratkovské“ modely hračiek, ktoré sú pre značku typické. 
 

Aké sú hračky B.Toys?

Hračky B. Toys na prvý pohľad spoznáte podľa ich typických farieb. Aj samotná značka ich charakterizuje ako „hračky snepredvídateľnými farbami, pútavými vzormi, senzorickou štruktúrou a vlastnosťami, ktoré sú rovnako hravé ako edukatívne.“ V praxi to znamená, že ide o hračky, ktoré deti upútajú na prvý pohľad svojimi veselými farbami a dizajnom, ale tam to vôbec nekončí: funkcie, ktoré hračky B.Toys ponúkajú ich záujem ešte znásobia. Či už ide o vkladacie prvky, zaujímavé zvukové efekty alebo objavovanie nových druhov materiálov, deti sa vďaka nim zabavia na viac ako len chvíľku a hračky ich tak skoro baviť neprestanú. Pokojne tiež možno povedať, že hračky od B. Toys sú nadčasové, vďaka čomu sa môžu dediť z jednej generácie na druhú. 
  Hryzátko svietiace

Ekologický prínos značky

Dôležitou súčasťou DNA značky B.Toys je ekologický aspekt. Okrem samotnej výroby si záležať dávajú už na baleniach: okrem toho, že všetky sú vyrobené z recyklovaných materiálov a ďalej recyklovateľné, dajú sa používať opakovane. Pri balení nevyjde navnivoč ani jeden kúsok, ich obaly sú špecifické svojou úspornosťou. Minimum obalového materiálu a „otvorené“ škatule, vďaka ktorým si ešte pred nákupom možno ohmatať a dôkladne poobzerať hračky sú navyše krokom, ktorí mimoriadne oceňujú aj zákazníci. Pri výrobe hračiek i obalov sa používajú sójové farby a laky na vodnej báze, vďaka čomu sú bezpečné nielen pre prírodu, ale napokon aj detičky. 

Opakované používanie v B.Toys neuplatňujú iba pri balení, ale aj pri samotných hračkách. Svojich zákazníkov totiž vyzývajú, aby hračky, ktoré sa už v ich domácnosti nepoužívajú posunuli ďalej tým, ktorí ich používať budú. Tie najchudobnejšie regióny dokonca podporujú nielen zásobovaním hračkami, ale i výstavbou škôl a pomocou pri zabezpečení vzdelania pre všetkých. Pridanú hodnotu teda myslia naozaj vážne.
 

Ktoré hračky od B.Toys by ste nemali prehliadnuť?

B. Toys stále napreduje v inovácii vizuálneho a funkčného dizajnu svojich hračiek. V ich ponuke nájdete široký sortiment hračiek – od zvukových hračiek pre najmenšie deti, cez tvorivé hračky na podporu kreativity a jemnej motoriky u tých starších až po retro hrebeňové stavebnice či hračky k vode. Každá z nich stojí rozhodne za pozornosť, my však pre vás vyberáme niekoľko chuťoviek. 

Hrebeňové stavebnice sú hračkou, ktorá žala úspech už pred niekoľkými desaťročiami, no rovnako zaujme deti aj dnes. Od klasických stavebníc sa odlišuje tvarom svojich dielikov, ktoré sa do seba zakladajú pomocou drobných hrebeňových častí. Pri stavbe treba zapojiť väčšiu dávku fantázie, no práve v tom vidíme jeden z ich hlavných benefitov. Stavebnice sú navyše v zaujímavých výrazných farbách a ich skladanie podporuje vývoj jemnej motoriky u detí. Dostanete ich vo viacerých veľkostiach, tematické s postavičkami aj ako základné skladačky, v kufríku či v dóze.
Retro stavebnica 

Veterinárna klinika je opäť hračkou, ktorá priťahuje menšie i väčšie deti a rovnako zaujme chlapcov i dievčatá. Hračka deti láka svojou interaktívnosťou – možno sa vďaka nej zahrať na veterinára a liečiť zvieratká pomocou rôznych lekárskych prístrojov, potom ich vkladať do izbičiek, ktoré sa dajú zamykať na kľúč a podobne. Nájdete ju v dvoch prevedeniach s rôznym tvarom – so štyrmi alebo šiestimi izbietkami. 
 Detská veterinárna klinika

Zvieratkovské hudobné hračky. Hudobné hračky sú u detí veľmi obľúbené (a pre ich rozvoj naozaj dôležité) a zvieratká sú kapitolou samy o sebe. Spojenie týchto dvoch obľúbených motívov sa vo svete B.Toys snúbi v podobe gitary Woofer v tvare psíka, bubna s podobou tigra či veselého klavíra v tvare mačičky, kde si zvuk klávesov možno nastaviť tak, aby naozaj mňaukali! Klavír aktuálne nájdete v našich predajniach. 
Klavír pre deti 

Hračky do vane môžu urobiť z každého kúpania zábavu, pri ktorej sa dieťa bude cítiť ako námorník na rozbúrenom mori. Minimálne v prípade, keď ide o rybársky set do vody, ktorý obsahuje všetko, čo bude pre docielenie tej správnej atmosféry potrebné – morské ryby, kapitána i záchranné koleso. 
Hračky pre deti do vane B.Toys 

Nastrkovacie koráliky prinesú vlastnoručne vyrobené detské šperky na úplne nový level. Na ich výrobu totižto nebudú potrebné žiadne šnúrky či retiazky, koráliky Beauty Pops sa totiž do seba jednoducho zastrkávajú, vďaka čomu sa z nich dajú vyrobiť náhrdelníky, náramky či prstene. Ich zaujímavé farby a tvary sú už len čerešničkou na torte. Vo viacerých veľkostiach ich dostanete na e-shope či v našich predajniach. 
Korálky pre dievčatá B.Toys 

Kocky pre bábätká. Stavebnice a kocky sú vhodnými hračkami aj pre tie najmenšie deti. Najmä v prípade, že sú vyrobené z materiálov, pri ktorých nehrozí, že by si s nimi mohli ublížiť – teda z textilu či gumy. Obidva druhy navyše obsahujú viacero zaujímavých prvkov, vďaka čomu rozvíjajú detskú fantáziu, jemnú motoriku , rozpoznávanie tvarov či farieb. Nájdete ich na našich predajniach. 

Kocky pre bábätká B.Toys 

Súvisiace produkty