31 Mar@Toyeto

Obľúbené bábiky Götz si svojou kvalitou a štýlovým oblečením získajú aj vás!

Obľúbené bábiky Götz si svojou kvalitou a štýlovým oblečením získajú aj vás!

Hľadáte bábiku, ktorá poteší vašu slečnu, ktorá sa rada parádi? Určite sa poobzerajte aj po nemeckej značke Götz, z ktorej dielne pochádzajú kvalitné bábiky s množstvom štýlového oblečenia. Deťom budú robiť spoločnosť pri hre doma, na prechádzkach aj pri hrách vo vani.

Firma Götz-Puppenfabrik obohacuje svet krásnymi a vysoko kvalitnými bábikami už viac ako 60 rokov. Jej príbeh začali písať Marianne a Franz Götz, keď v Rodentali v Nemecku spoločne založili továreň na bábiky vyrábané z papiera. Tie boli síce pekné a obľúbené, no chcelo to niečo iné, niečo, čo by vydržalo všemožné detské hry a stalo sa obľúbenou hračkou na celé roky. A tak spoločnosť začala vyrábať tradičné bábiky s vinylovým telíčkom, ktoré si získali srdcia malých nadšenkýň a nadšencov po celom svete.

Bábikám Gotz možno umývať vlasy.

V ich ponuke nájdete bábika-bábätká aj s príslušenstvom ako je cumlík či nočník, ale aj bábiky s dlhými hustými vláskami ako stvorenými na česanie. Výnimkou nie sú ani tematické bábiky ako napríklad Julia na ceste na piknik či jazdkyňa Mia (ku ktorej si môžete dokúpiť koníka, ale pokojne aj jednorožca!). K bábikám dostanete aj množstvo rôzneho oblečenia, od dupačiek a topánočiek, cez oblečenie na balet, štýlové trblietavé čižmičky, pančušky či plavky... Dozajnérom značky sa skrátka cit pre módu nedá uprieť! Nechýbajú, samozrejme, ani nevyhnutné doplnky, ktoré sa každej mladej „mamičke“ zídu: kočík, nosič či fľaša s mliečkom. 

Zameraní na kvalitu 

Popularitu bábik Götz  má vo veľkej miere na svedomí ich detailné spracovanie, vďaka ktorému sú bábiky odolné a naozaj v rodine vydržia dlhé roky. Sú preto obľúbené u rodičov či starých rodičov, ktorí ocenia ich kvalitu, ale aj u detí, pretože bábiky vyzerajú naozaj prirodzene a razom sa stanú ich vernými priateľmi.

Vysokú kvalitu perfektne odráža aj štruktúra vlasov bábik Götz, ktorá je veľmi príbuzná ľudskému vlasu, vďaka čomu sa ich vlasy ani pri česaní či umývaní nespájajú do chumáčov a vydržia pekne aj po tom, čo si na nich budú deti trénovať najrôznejšie vlasové kreácie. Kto už skúšal česať bábiku, vie, že táto vlastnosť je viac než dôležitá!

Bábika do vody

A hoci bábika ako hračka nikdy nevyjde z módy, firma nikdy nespí na vavrínoch a svoje výrobky stále zdokonaľuje a prispôsobuje aktuálnemu dopytu. V ich ponuke dokonca nájdete aj niekoľko bábik, ktoré sú určené na kúpanie – ich telíčko je vyrobené z materiálu, ktoré rýchlo uschne. Budú tak vernými spoločníčkami detí pri hrách v izbičke, vonku aj vo vani.

 

Súvisiace produkty