18 Jul@Toyeto

Oblečte sa do fantázie

Oblečte sa do fantázie

Ústrednou myšlienkou Souzy pre deti je stimulovať deti používať svoju predstavivosť pri obliekaní a tým prispieť k rozvoju kreativity a schopnosti sa vedieť hrať kooperatívne.

Souza for kids ®, tzv. “Souza pre deti” je holandskou značkou, ktorá sa orientuje predovšetkým na hravé oblečenie pre deti (párty, karneval a pod.) a doplnky k oblečeniu. Od sponiek, čeleniek, kabeliek až po pirátsky klobúk. Výrobky od Souzy môžete nájsť v predajniach po celej Európe. Prvým príslušenstvom v kolekcii doplnkov boli princeznovské papuče a ďalej nasledoval bezpočet ďalších doplnkov.

Souza pre deti bola založená v roku 1998 Angeliekou Clercx – de Jager, ktorá v tom čase žila so svojou rodinou mimo Holandska. Vďaka tomu, že mala profesionálne skúsenosti z výroby detského a dojčenského oblečenia, rozhodla sa, že urobí niečo pre svoje deti. Ostatní rodičia spolužiakov Angeliekovej detí boli tak nadšení, že nápad sa okamžite ujal a neskôr musela nájsť miestnu krajčírku, ktorá by s ňou držala krok, aby stíhali vyrábať aj pre ostatné deti. Postupne sa začala zúčastňovať rôznych predajných akcií v meste a keď už začali byť výrobky skutočne populárne, Angelieka presunula výrobu aj do zahraničia. V roku 2004 sa Angelieka vrátila so svojou rodinou do Holandska, kedy už Souza for Kids mala charakter distribučnej spoločnosi a profesionálneho podnikania. A vzhľadom k veľkému nárastu spoločnosti začal vo firme Souza For Kids® pracovať aj Angeliekin manžel.

Souza for kids doplnky

Práve teraz sa môžete zábavne a jednoducho obliekať. Elf, požiarnik, kozmonaut, drak, indián, alebo princezná, či tajomná víla z lesa, všetko nájdete v pestrej kolekcii kostýmov pre deti. Svet dospelých zmizne, je tu iba hravá rozprávka!

Souza for kids ® prináša nové kolekcie šiat a doplnkov dva krát do roka. Na prvé miesto pri navrhovaní a vyrábaní kladú bezpečnosť, praktickosť, pohodlie a kreatívnu hru plnú zábavy.