04 Sep@Toyeto

Objavte čaro hry so značkou Crocodile Creek!

Objavte čaro hry so značkou Crocodile Creek!

Pestrofarebné, moderné a nápadité výrobky od Crocodile Creek deti upútajú na prvý pohľad. Zvieracie motívy typické pre značku nájdu deti na ilustrovaných puzzle, farebných loptách, ale i desiatových boxoch, zdravých fľašiach a ďalších pomôckach, ktoré im spestria stolovanie. 

Deti prirodzene priťahujú vizuálne zaujímavé veci, ktoré hrajú všetkými farbami – a presne takto možno charakterizovať hračky aj pomôcky, ktoré značka Crocodile Creek vyrába. A ani ten krokodíl v názve nie je úplne náhodný, zvieracie námety v kombinácii so spomínanými veselými farbami dotvárajú radosť z hry, ktorú chce značka deťom prinášať.

Medzi veselé farebné produkty, ktoré Crocodille Creek ponúka patria predovšetkým obedové boxy s nádobkami na jedlo, fľašami a podložkami, školské vaky a lopty, ale aj najrôznejšie puzzle vhodné už pre deti od dvoch rokov. 

Puzzle pre všetkých

Vlajkovou loďou značky sú práve zaujímavé puzzle skladačky, ktorými značka dokazuje, že puzzle je naozaj vhodnou zábavou pre všetkých. V ich ponuke nájdete puzzle, ktoré zvládnu poskladať aj trojročné deti – majú totiž primeraný počet 12 dielikov, zaujímavé farby a väčšie dieliky pre jednoduchšie uchopenie. Pre úplne najmenšie deti je tu dokonca puzzle len s dvomi dielikmi, vďaka ktorým sa deti učia princípom tejto hry, poznávajú zvieratká a trénujú si jemnú motoriku a koordináciu oko-ruka. 
Puzzle Crocodile Creek  

Pútavé ilustrácie a veselé farby však nájdete aj na všetkých ostatných puzzle určených väčším deťom, pri ktorých môžete vyberať náročnosť s 24, 36, 72 či viac dielikmi – a postupne ju zvyšovať. Veľké 300 či 500 dielne puzzle sú zas skvelou zábavkou pre celú rodinu.

Pri tvorbe puzzle v Crocodile Creek venujú pozornosť každému detailu, a tak sú ich skladačky pútavé nielen po poskladaní, ale už aj na prvý pohľad. Klasické obaly vymenili za netradičnejšie tuby, truhličky či balenia so zaoblenými hranami. Rovnako sa klasického obdĺžnikového formátu striktne nedržia ani pri samotnom tvare skladačky a tak v ich ponuke nájdete puzzle tvarom kopírujúce jeho ilustrácie alebo dokonca v tvare dinosaura či veľryby

V Crocodile Creek veria, že okrem všetkých zjavných benefitov má puzzle moc deti niečo zaujímavé o svete okolo nás naučiť, a tak v ich ponuke nájdete aj viacero skladačiek s edukatívnym zámerom – od puzzle, ktoré učí predškolákov spoznávať farby, cez sériu Deň v múzeu, puzzle s motívom mapy Európy alebo sveta až po puzzle predstavujúce nám rozličné živočíšne druhy. Skladanie takéhoto typu puzzle robí z detí rozhľadenejšie bytosti, ktoré sa už od malička zaujímajú o všetko, čo svet ponúka. 

Puzzle Deň v múzeu Crocodile Creek

Stolovanie od bábätka až po školské lavice

Mnoho rodičov malých detí môže značku Crocodile Creek poznať aj podľa jedinečných pomôcok na jedenie a pitie. Detské príbory, taniere či poháre vo veselých farbách učia samostatne stolovať už najmenšie deti. Samostatné jedenie je pre deti, a ruku na srdce, aj pre rodičov, často únavnejšie a náročnejšie, no sledovanie toho, ako sa vaše bábätko stáva čoraz skúsenejším stojí za trochu neporiadku. Na čo, mimochodom, značka myslela tiež, a tak v jej ponuke nájdete dvojice podbradníkov pre malých hasičov, víly či milovníkov zvierat

Ak si vaše detičky obľúbili rad Animalia či iné zvieratkovské pomôcky na jedenie od Crocodile Creek, nemusia sa ich vzdávať ani keď sa z nich stávajú veľkí školáci. V ponuke značky totiž nájdete aj praktické boxy na jedlo, zdravé fľaše na vodu či prestieranie, s ktorými bude školská desiata chutiť ešte o čosi lepšie!  
 Boxy na jedlo a fľaše Crocodile Creek

Crocodile Creek robí radosť aj rodičom

Hračky a pomôcky sa snažia spĺňať prirodzené požiadavky, no rovnako spokojní môžu byť aj rodičia. Aj vďaka povahe produktov, ktoré značka ponúka (z veľkej časti sú to potreby na jedenie či veci, s ktorými deti prichádzajú do bezprostredného kontaktu), Crocodile Creek mimoriadne dbá na bezpečnosť a nezávadnosť svojich produktov. Nenájdete v nich žiadne PVC, BPA, ftaláty a ďalšie škodliviny a prechádzajú prísnymi laboratórnymi testami.

 

Súvisiace produkty