05 Dec@Toyeto

Naše vianočné súťaže sú v plnom prúde, ešte stále sa stíhate zapojiť

Naše vianočné súťaže sú v plnom prúde, ešte stále sa stíhate zapojiť

Do Vianoc síce stále ostáva ešte nejaký ten čas, no pri výbere toho, čo vaše detičky pod stromčekom naozaj poteší, neradno čakať na poslednú chvíľu. To isté platí pri našich vianočných súťažiach - čím skôr sa zapojíte, tým skôr vás môžeme odmeniť. Do súťaže s vianočnými listami sa vás už zapojilo viac než 2000!


Nenechávať si nákup vianočných darčekov na poslednú chvíľu je rozumná voľba. Nielenže sa vyhnete preplneným obchodom a mrzutým kuriérom zavalených prácou počas posledného predvianočného týždňa, ale môžete k ich výberu pristupovať viac premyslene. Pri nakupovaní na poslednú chvíľu sa totiž často uspokojíme s tým, čo nám takpovediac príde pod ruku - výsledkom síce môže byť hromada darčekov pod stromčekom, akurát, že väčšina z nich deti zabaví len na krátku chvíľu. 


Aj odborníci sa však zhodujú, že menší počet hodnotných darčekov nahradí viacero lacnejších alternatív bez nápadu. A pod slovom “hodnotné” si vôbec nemusíte predstaviť vysokú cenu, ale skôr pridanú hodnotu, ktorú deťom hra s nimi ponúka. Výber takýchto produktov, ktoré navyše dokážu pod stromčekom potešiť najviac, nájdete aj v našom Vianočnom katalógu

 Vo Vianočnom katalógu TOYETO nájdete hračky pre každú vekovú kategóriu


Súťažte o hračky z Vianočného katalógu


Prezrite si pozorne výber z nášho Vianočného katalógu a napíšte nám, čo vás zaujalo úplne najviac. Nebojte sa, nebude to len tak - na našom Facebooku aj Instagrame prebieha súťaž o hračky z Vianočného katalógu. Pravidlá sú jednoduché: do komentára napíšte názov (prípadne priložte link či screenshot) produktu, ktorý vás zaujal úplne najviac. Čas máte už len do 13. decembra, kedy vylosujeme jedného víťaza na Facebooku a jedného na Instagrame.

Facebook súťaž nájdete TU

Instagram súťaž nájdete TU.  

 

Súťaž na Facebooku a Instagrame o hračku z vianočného katalógu trvá do 13.12.


Objednajte teraz, vyhrajte pred Vianocami ešte raz


Ak sa naším Vianočným katalógom necháte inšpirovať a čokoľvek (aj mimo katalógu) si na našom e-shope www.toyeto.sk objednáte, automaticky sa zaradíte do súťaže o nákup v hodnote 100 €. Súťaž trvá do 15. decembra, kedy vyžrebujeme a odmeníme až 20 z vás. 


Kompletné pravidlá e-shopovej súťaže nájdete na: https://www.toyeto.sk/vop-toyeto-sk-vianoce-2019


Nakreslite vianočné prianie a čakajte do piatku


Viete, čo by si vaše dieťatko prialo nájsť pod vianočným stromčekom úplne najviac? Nechajte ho to nakresliť na vianočný list, ktorý nájdete na každej z našich predajní, držte si prsty a možno vám to splníme! Čas máte do 20. decembra, no na vašom mieste by sme príliš neotáľali. Schránky na listy na našich predajniach sa pomaly, ale isto plnia - do dnešného dňa máme vo všetkých schránkach viac než 2000 listov a stále pribúdajú! Čím skôr sa preto zapojíte, tým väčšiu šancu na vylosovanie máte.


Pre tých, ktorí o našej vianočnej súťaži s vianočnými listami ešte náhodou nepočuli, to stručne zhrnieme: V našich desiatich predajniach po celom Slovensku nájdete špeciálne vianočné listy, kde majú deti priestor na nakreslenie darčeka, ktorý by si prialo dostať na Vianoce. Nakreslený list s vyplnenými kontaktnými údajmi vhodíte do schránky na našej predajni a každý piatok netrpezlivo čakáte, či sa na vás usmialo šťastie. Vždy v piatok večer totiž na každej predajni prebehne žrebovanie, kde jedného autora listu odmeníme hračkou, ktorú namaľoval. Výherné listy uverejňujeme v albume na Facebooku. Zapojenie sa do súťaže nie je podmienené nákupom v TOYETO. 

Každý týždeň žrebujeme 10 výhercov hračky podľa vlastného výberu

Kompletné pravidlá súťaže s vianočnými listami nájdete na: https://www.toyeto.sk/vop-vianocne-listy-2019


Hračky pre celú škôlku 


Donieslo vaše dieťa náš vianočný list domov zo škôlky? Tak to môžete súťažiť aj o výhru pre celú škôlku. V Bratislave, Trnave, Nitre, Banskej Bystrici, Poprade a Košiciach totiž prebieha aj súťaž o hračky pre celú škôlku. Na škôlkarských listoch sa totiž nachádza i kolónka “Škôlka”. Vyplňte tento údaj a do súťaže sa nezapája len dieťatko, ale aj škôlka, ktorú navštevuje. 


Po skončení súťaže - 20. decembra - totiž zo všetkých škôlkárskych listov vyžrebujeme v každom meste jeden a víťazná škôlka od nás získa balík hračiek v hodnote 300 €. Každé dieťa sa do súťaže môže zapojiť len raz, čím viac detí zo škôlky sa však do súťaže zapojí, tým je šanca škôlky na výhru vyššia. Zapojenie sa do súťaže nie je podmienené nákupom v TOYETO. 

DI vianočnej súťaži vyhráva hračky od TYOETO až 6 škôlok na Slovensku 


Potrebujete poradiť?


Stále neviete, čo by bol najideálnejší darček pre vášho drobca alebo kupujete darček pre dieťatko, ktoré až tak dobre nepoznáte? Radi vám poradíme. V článkoch na našom blogu vám pravidelne predstavujeme rôzne typy hračiek, ktoré sú nielen obľúbené, ale aj prínosné pre rozvoj detí. Rovnako sa vám s darčekmi a hračkami vo všeobecnosti usilujeme pomáhať na našich sociálnych sieťach Facebook a Instagram


Ak by ste mali predsa len nejaké otázky, pokojne nás kontaktujte správou na Facebooku, obráťte sa na naše zákaznícke centrum alebo sa príďte informovať a poradiť priamo na naše predajne. Náš vyškolený personál sa už na vás teší a s radosťou vám pomôže pri výbere.

Súvisiace produkty