21 Nov@Toyeto

Hry, ktoré deti učia premýšľať

Hry, ktoré deti učia premýšľať

Preteká detská izba vašich ratolestí hračkami - a oni sa napriek tomu aj tak pravidelne “nudia”? Potom iste stojíte pred dilemou, aké hry či hračky im zadovážiť, aby ich skutočne bavili a zároveň obohacovali. Presne tieto kvality stavia na vrchol svojho hodnotového rebríčka nemecký výrobca inteligentných hier Hubelino. Nájsť ich môžete aj v sortimente TOYETO.

Stavebnice inak, ako ich poznáte

Ktosi múdry raz povedal, že všetko nové tu už dávno bolo. Originalita je ilúzia a pokrok môže prísť len v podobe inovácií, neustáleho vylepšovania a prehodnocovania toho, čo tu už je. S touto filozofiou by nepochybne súhlasil aj zakladateľ značky Hubelino Stefan Amels - vôbec sa, totiž, netají tým, že svoje pestrofarebné stavebnice (prvý a najznámejší produkt, ktorý sa pod značkou Hubelino dostal na trh) vyrobil po vzore svetoznámej dánskej značky, s ktorou sa hrávali aj jeho vlastné deti. Hlavným impulzom však nebola prvoplnánová snaha kopírovať, ale túžba pozdvihnúť stavebnicu na vyššiu úroveň a pridať jej edukatívnu hodnotu, ktorá by deti rozvíjala a posúvala vpred.

Stavebnice Hubelino prichádzajú v bohatom priehrští pestrých farieb a tvarov. Veľkosťou sadnú aj drobným rúčkam najmenších staviteľov (sú vhodné od 3 rokov). Deti z nich môžu postaviť čokoľvek, čo im dovolí ich vlastná fantázia a kreativita - a ponechávajú si aj dokonalú kompatibilitu s “konkurenciou”, čím sa možnosti malých tvorcov ešte znásobujú.

Hubelino guličková dráha


Dynamika ako nový rozmer


Skutočnou pridanou hodnotou stavebnice Hubelino sú však inovatívne prvky, ktoré vám umožnia vykúzliť z nej originálne guľôčkové dráhy. Vaše stavby odrazu dostávajú nový dynamický rozmer a vy, ak chcete, aby dráha skutočne fungovala, musíte začať do stavania okrem rúčok zapájať aj hlavičku! Pri hre si tak deti precvičia súčasne motoriku, koordináciu pohybov, kreativitu, logické uvažovanie aj priestorovú predstavivosť.

Detské stavebnice Hubelino sa vďaka svojim rozmerom, univerzálnemu využitiu, ale aj kvalite, bezpečnosti a odolnosti materiálov udomácnili v mnohých materských škôlkach. Vyrábajú sa lokálne priamo v Nemecku a ich farebná potlač spĺňa bezpečnostné normy na najvyššej, potravinárskej úrovni. Ľahko sa tiež udržiavajú čisté a hygienické, čo iste oceníte nie len v škôlkarskom kolektíve, ale aj v domácom prostredí. No a ak sa z nich niektorý dôležitý prvok kamsi zakotúľa či poškodí, nemusíte hneď kupovať celý nový set - k dispozícii sú aj “náhradné diely”, ktoré sa dajú objednať samostatne. 


Učenie hrou - hra učením

Hubelino, to nie sú len stavebnice. K prvému a najznámejšiemu typu produktov postupne začali pribúdať ďalšie a dnes pod touto renomovanou značkou nájdete širokú paletu hračiek a hier, ktoré zabavia malých aj väčších, chlapcov aj dievčatá. Dvomi najdôležitejšími métami pritom naďalej ostávajú zábavnosť a edukačná hodnota ako dve neoddeliteľné strany jedinej mince - kvalitnej a obohacujúcej hračky.   


 Hubelino dúhové domino

Edukačné spoločenské hry Hubelino využívajú často rovnaké princípy ako známe hlavolamy, rébusy a logické hry, ktoré iste poznáte ešte z čias vlastného detstva. Vždy im však pridávajú aj štipku inovácie, ktorá ich robí ešte hrateľnejšími a zábavnejším. Nájdete medzi nimi, napríklad, Dúhové domino, ktoré si s chuťou zahrajú aj deti, ktoré ešte nevedia počítať a naučia sa pri tom navyše aj rozoznávať farby. Je vhodné už pre deti od 4 rokov, obsahuje 65 dielikov a iste vás povabí aj to, že vlastne opäť funguje na princípe široko kompatibilnej plastovej stavebnice. Zapojte sa do našej súťaže a môžete si ho vyskúšať tiež.  

Súvisiace produkty

Pridať do zoznamu prianí
HUBELINO Guličková dráha - rozšírenie 22 ks

HUBELINO Guličková dráha - rozšírenie 22 ks

29,00 €

Pridať do zoznamu prianí
HUBELINO Guličková dráha rozšírenie Katapult 41 ks

HUBELINO Guličková dráha rozšírenie Katapult 41 ks

39,00 €

Pridať do zoznamu prianí
HUBELINO Guličková dráha rozšírenie s hojdačkou 46 ks

HUBELINO Guličková dráha rozšírenie s hojdačkou 46 ks

34,50 €

Pridať do zoznamu prianí
HUBELINO Guličková dráha Maxi 200 ks

HUBELINO Guličková dráha Maxi 200 ks

139,00 €

Pridať do zoznamu prianí
HUBELINO Guličky 12ks

HUBELINO Guličky 12ks

10,50 €

Pridať do zoznamu prianí
HUBELINO podložka 20x14 modrá

HUBELINO podložka 20x14 modrá

12,50 €