25 Jan@Toyeto

Hračky, ktoré skrotia malých „tigríkov“ nielen pri cestovaní – spoznajte značku Tiger Tribe!

Hračky, ktoré skrotia malých „tigríkov“ nielen pri cestovaní – spoznajte značku Tiger Tribe!

Ako zabaviť dieťa mimo domu, napríklad pri dlhšom cestovaní, alebo vtedy, keď majú rodičia veľa práce? Mobil či tablet sú rýchlou a jednoduchou možnosťou, ale ide to aj inak! Austrálska značka Tiger Tribe preto prináša hračky vhodné aj na hru mimo domu, ktoré budú alternatívou k tým digitálnym.

Za zrodením značky Tiger Tribe stoja manželia Anthony a Naomi Greenovci – a ich dvojica malých „tigríčat“ ako familiárne nazývali svoje deti. Greenovci, podobne ako mnoho iných moderných rodín čelili otázke, ako plnohodnotne zabaviť deti aj vtedy, keď majú rodičia veľa práce alebo napríklad aj popri cestovaní. Dať im do ruky tablet či telefón sa im nezdalo ako postačujúce riešenie, odpoveď našťastie rýchlo prišla sama: vytvorili a naďalej tvoria kreatívne hry, ktoré zohľadňujú moderný životný štýl aktívnych mladých rodín.

Hračky (nielen) na cesty

Kľúčovými vlastnosťami hračiek, ktorá značka Tiger Tribe prináša na trh, je ich praktické balenie, možnosť ľahko si ich so sebou kdekoľvek a kedykoľvek pribaliť – a po používaní zas jednoducho zabaliť späť. Všetko musí byť v kompaktnom balíčku, aby sa nič nestratilo a svoju rolu zohrávajú aj magnety, ktoré sú súčasťou mnohých hračiek a držia všetko na svojom mieste aj v „cestovných podmienkach“. Využívať ich tak môžu aj mimo domu: v kaviarňach, lietadle či na cestách.

Podľa predošlého opisu ste si mohli predstaviť niekoľko typov hračiek – no pomôcky na maľovanie asi neboli tým prvým tipom. A predsa – práve originálne omaľovánky a pomôcky na kreslenie tvoria gro sortimentu značky Tiger Tribe. Nájdete ich v praktickom obale s tvrdšou podložkou, vďaka čomu si môžu deti kresliť v akýchkoľvek podmienkach.

Tiger Tribe

Omaľovánky rozvíjajúce kreativitu

Omaľovánky od Tiger Tribe nepatria medzi tie klasické, ktoré deti vyzývajú, aby obrázky vyfarbili podľa predlohy na opačnej strane, práve naopak, dávajú im možnosť vymaľovať ich farbami podľa vlastných predstáv. Opačná strana je vždy prázdna, takže okrem vyfarbovania predlohy si môžu kresliť aj svoje vlastné návrhy alebo sa pokúsiť nakresliť obrázok, napríklad zvieratka, samostatne. Omaľovánka je vo forme trhacieho bloku, takže vyfarbený obrázok si môžu deti pokojne vytrhnúť a odložiť či niekomu darovať na pamiatku. Mnohé sety navyše v balení obsahuje aj sériu nálepiek, ktorými môžu deti svoje výtvory spestriť.

Kreslenie a farby aj pre školákov

Omaľovánky sú primárne určené predškolákom, no na svoje si prídu aj staršie deti. Zaujať ich môže napríklad tmavá omaľovánka s neónovými fixkami a samolepkami, ale aj ďalšie sety, ktoré podnietia ich tvorivosť. Vyskúšať môžete napríklad set s nalepovacími fóliami, s ktorým si deti dokážu vytvoriť netradičné farebné diela, alebo set Vyrob si lietadlá, kde si vyfarbia, vystrohnú a poskladajú vlastný model lietadla.

So značkou Tiger Tribe môžete školákom spríjemniť aj ich školské povinnosti – napríklad vďaka veselým gumám alebo súprave farebných gélových pier. Pre kreatívne dušičky sú tu sady fixiek – voňavých, metalických či pastelových, ktoré ozvláštnia akýkoľvek výtvor. A na uschovanie všetkých tajomstiev a nápadov ponúka Tiger Tribe uzamykateľný denník.  
  Tiger Tribe maľovanie

Maľovanie pre najmenších? Prečo nie!

Značka Tiger Tribe však nezabúda ani na tých najmenších, ktorých môžete potešiť veľmi obľúbeným magickým maľovaním. Je navrhnuté už pre deti od 1 roka, čomu je prispôsobený úchop pera, pričom ich hravou formou vedie ku kresleniu, ale zároveň rozvíja ich jemnú motoriku. Pre najmladších tu však nájdete napríklad aj hračky, ktoré im spríjemnia kúpeľ vo vani – penové tvary stačí nalepiť na steny vane či obkladačky a vytvárať vlastné príbehy na dobrú noc.

Súvisiace produkty