30 Sep@Toyeto

Sylvanian families – fenomenálny svet zvieracích rodiniek

 Sylvanian families – fenomenálny svet zvieracích rodiniek

,,Sylvan” znamená pochádzajúci z lesa, a práve tam sa nachádza krásna idylická dedinka Sylvanian s malými zvieracími obyvateľmi. V roku 1985 ožili v japonskej hračkárskej spoločnosti Epoque a vďaka veľkej obľube odtiaľ vycestovali do všetkých kútov sveta. Milé tváričky zvieracích obyvateľov a sladký retro dizajn neodolateľnej do detailov vypracovanej mini napodobeniny skutočného sveta si získali aj nás.

Chcete sa pozrieť, ako si v tejto dedinke nažívajú po celý rok?

Majú veľa pekných domčekov v klasickom štýle s vybavenými zariadenými izbičkami, kde rodinky bývajú a často sa navštevujú, radi si rozprávajú príbehy a všelijaké príhody pri šálke čaju, cestou do školy alebo večer pred spaním.

Sylvanian families domčekVždy, keď je to možné organizujú výlety do okolitých parkov, milujú pohyb a teplo, keď im slniečko zohrieva ich hebké kožúšky. Vyhľadávajú dobrodružštsvo a za ním si spokojne v kompletnej výbave celej rodiny vrátane starých rodičov zájdu svojím obľúbeným červeným autíčkom a plne vybaveným karavanom alebo hoc aj loďou, ak ich dobrodružná cesta vedie cez more.Sylvanian familiesA pretože sú zvieratká veľmi šikovné a pracovité a radi sa zdobia, vylepšujú si svoje domčeky aj okolie, vybudovali si tam tiež veľa obchodíkov a reštaurácií, kde predávajú a obdivujú svoje výrobky. Ich malé jazýčky sú mlsné, sú vyborní kuchári a cukrári, často ich nájdete pochutnávať si na nejakej dobrôtke.

Sylvanian familiesSkrátka, užívajú si svoj malý zvierací život naplno! Potvrdí vám to všadeprítomná sladká vôňa výborných jedál, veselá vrava a detský smiech. Zvieratká sa radi stretávajú a najradšej vonku v prírode.Sylvanian families

Všetky sady sú vyrobené z kvalitného plastu s roztomilými detailami na rôzne príležitosti.  Malý zberateľ Sylvanian si z nich môže vystavať svoj okruh idylického mikrosveta.

Sylvanian families


 

Súvisiace produkty