14 Aug@Toyeto

8 tipov na darčeky pre malú slečnu, ktorými jej zaručene vyčaríte úsmev na tvári

8 tipov na darčeky pre malú slečnu, ktorými jej zaručene vyčaríte úsmev na tvári

Hľadáte originálny darček pre svoju školáčku? Pripravili sme pre vás päť tipov na zaujímavé darčeky z kolekcie Gorjuss od značky Santoro, ktorými určite nič nepokazíte. 

Kabelka

Ruksaky sú stále trendy a navyše praktické, no keď príde čas sa parádiť, kabelka je u tínedžeriek prvá voľba. Originálna kabelka Gorjuss nesie názov Purrrrrfect Love, a presne taká je: originálna a perfektná! Kabelka má akurátne rozmery, vďaka ktorým je vhodná na voľný čas i cestovanie. Má nastaviteľný ramenný popruh z hnedej umelej kože, vnútorné a vonkajšie vrecko na zips, vnútorné vrecko na mobil a kľúčenku. Na zadnej strane má ešte našité dekoratívne vrecúško. Uzatvára sa na zips a zároveň na pracku s patentom.
Kabelka Gorjuss

Šperkovnica 

Všetky cennosti na jednom mieste a teraz už aj v krásnom romantickom prevedení. Uzatvárateľná šperkovnica Seven Sisters má vo vnútri tri samostatné priehradky na bižutériu a šperky, vďaka čomu bude mať slečna všetko prehľadne uložené. Táto rozkošná šperkovnica poteší slečny všetkých vekových kategórií. 
Šperkovnica Gorjuss

Hrnček

Stačí pridať trošku radosti, šálku teplého nápoja a život je senzačný! To si možno vďaka tomuto krásnemu hrnčeku Bubble Fairy pripomínať slečny pri pití ranného čaju a pokojne opakovať aj večer. Môžete si povedať, že hrnček nie je práve opriginálnym darčekom, no ak sa trafíte do vkusu slečny, môže sa z neho stať jej obľúbený kúsok, ktorý si bude opatrovať celé roky. A povedzme si - krásne dizajnové vecičky od Santoro tento potenciál rozhodne majú. Hrnček u nás navyše dostanete aj v krásnom darčekovom balení. 
Hrnček Gorjuss

Kozmetická taštička

Kozmetická taštička v šťavnatých letných farbách má príznačný názov Every Summer has its story a nielen spomienky na letné príbehy bude svojej majiteľke evokovať po každom otvorení. Taštička má praktické rozmery, vďaka čomu je vhodná do kabelky i na cesty a vďaka zipsu udrží všetky kozmetické poklady pekne pohromade. 
Kozmetická taštička Gorjuss

Zrkadielko a manikúra

Po čom túžia všetky malé slečny? Predsa parádiť sa. Na make-up majú síce ešte čas, no s kombináciou zrkadielka a manikúry so všetkým potrebným. Navyše ak obidve nesú roztomilý motív dievčatiek Gorjuss. 

Zrkadlo Gorjuss

Praktický dáždnik 

Dáždnik síce možno považovať skôr za praktickú pomôcku ako originálny darček, no videli ste už veľký priehľadný dáždnik Gorjuss On The Top Of The World? Ako na vrchole sveta sa s ním bude vaša slečna cítiť aj počas pochmúrnych upršaných dní. Navyše sa ľahko skladá a má odolnú konštrukciu, ktorú deti ocenia aj pri veternom počasí. 

Priesvitný dáždnik Gorjuss

Diár

Každá malá slečna má svoje tajomstvá, zážitky a sny. Zapísať si ich a neskôr sa k nim vrátiť môže aj vďaka darčeku v podobe diára s motívom dievčatka Gorjuss s príznačným názvom The Dreamer. A aby tajomstvá ostali tajomstvami, denník má zatváranie na kľúčik. 

Diár Gorjuss

Plastová fľaša na vodu

Kto povedal, že darčeky a praktickosť nejdú k sebe? V prípade plastovej fľaše s motívom Gorjuss Love Grows sa to dokonca snúbi aj s udržateľnosťou. Praktickú fľašu na vodu totiž so sebou môžu deti nosiť kamkoľvek, do školy či na výlety, vďaka čomu ušetria kopec zbytočných jednorazových plastových fliaš - a aj sami sa tak malým gestom pričinia o lepšiu budúcnosť. 


Fľaša na vodu Gorjuss

Súvisiace produkty