06 Jul@Toyeto

10 hračiek, ktoré spestria letné dobrodružstvá vašich drobcov

10 hračiek, ktoré spestria letné dobrodružstvá vašich drobcov

Leto je ideálne na trávenie času vonku, k čomu deťom veľa netreba. Niekoľko užitočných pomocníkov, ktoré ich hry spestrie, by sa však u nás našlo – a nehovoríme teraz o mobiloch či iných digitálnych zariadeniach. Akými drobnosťami môžete spríjemniť prázdniny aj vašim deťom?

Plopper

Prestrelka s zábavnými postavičkami „vypľúvajúcimi“ loptičky je zábavka, ktorá sa dá praktizovať aj vo vnútri. Vonku to však má omnoho väčšie grády – predovšetkým netreba dávať taký pozor na to, aby ste nezasiahli niečo, čo by sa mohlo rozbiť. Hra s postavičkami Plopper precvičí detskú pozornosť a postreh a rozhýbe celé telo.

Ploppera s motívom draka nájdete TU

Lopta

Klasická hračka, ktorá pri hrách vonku nesmie chýbať. Hádzanie, kopanie lopty, vybíjaná, alebo kotúľanie lopty s drobcami? Možností je neúrekom – rovnako ako farieb a motívov, v ktorých lopty nájdete. Budú to ZVIERATKÁ z džungle alebo VESMÍR?

Lopta Toyeto

Divy sveta v piesku

K letu patria aj hry v piesku, a to by sme neboli my, ak by sme vám aj v tomto smere neodporučili niečo s edukatívnym podtónom. Ale ohromne zábavným! Vďaka formičkám do piesku v tvare Mayských pyramíd, Eiffelovky či Taj Mahal si môžu deti na pláži či v pieskovisku vytvoriť ohromujúce stavby a zároveň sa pri spoločnej hre dozvedieť niečo nové z dejín či geografie.

Zvieratká do vody

Pri kúpaní v bazéne zas môžu vašim drobcom robiť spoločnosť veselé neoprénové morské zvieratká, ktoré dostanete vo viacerých vizuálnych prevedeniach.

Nájdete ich TU.

Zvieratká do vody

Detský kufrík

Ani váš drobec si chce na dovolenku zbaliť a odniesť svoje vlastné veci? S milým kufríkom s motívom dráčika to nebude žiaden problém. Kufrík má kolieska, rukoväť, priestranné vonkajšie vrecká a napínacie popruhy.

Nájdete ho TU.

Kabelka Gorjuss

Pre malé parádnice je zas leto ideálnou možnosťou vybrať sa na prechádzku do mesta štýlovo oblečená, vrátane praktických doplnkov ako je kabelka, ktorá schová všetky nevyhnutnosti. Keď sa k tomu pridá obľúbený motív Gorjuss, mnoho z nich v tom bude mať hneď jasno.

Gorjuss kabelku so vzorom Bubble Fairy nájdete TU.

Lak na nechty

A keď je už reč o niečom, čo poteší malé parádnice, leto je ideálny čas na skrášlenie si svojich nechtov. Žiaden strach, laky na nechty Snails sú bezpečné aj pre najmladšie slečny. Sú totiž vyrobené len z netoxických látok a navyše sú vodou zmývateľné.

Nájdete TU.

Detské laky na nechty

Kolobežka

Kolobežky nestrácajú na svojej obľúbenosti a niet sa čomu čudovať. Sú rýchlym a praktickým dopravným prostriedkom, na ktorom sa dokážu deti naučiť jazdiť pomerne rýchlo a ľahko.

Vyskúšajte napríklad kolobežku ideálnu pre deti v predškolskom veku Globber Primo, ktorú nájdete TU.

Fľaša na vodu

Pitný režim je v lete ešte dôležitejší ako počas iných ročných období. Dodržiavať ho vašim drobcom pomôžu aj praktické fľaše na vodu, ktoré možno ľahko doplniť, vďaka čomu šetríte aj životné prostredie. Vyskúšajte napríklad fľaše Equa s milým dizajnom – nájdete TU.

Fľaša na vodu Equa

Box na jedlo

Ak sa vaši drobci chystajú tráviť celé dni vonku, určite sa vám budú hodiť aj praktické boxy na jedlo, do ktorých im môžete nabaliť ovocie či iné snacky. Boxy s motívom dinosaurov kúpite TU.

Súvisiace produkty