Monthly Archives: August 2019

 1. Prvýkrát do školy? Ponúkame niekoľko tipov, ako to svojmu prváčikovi zjednodušiť


  Nástup do prvého ročníka je významnou životnou zmenou, ako pre školáka, tak aj pre jeho rodiča. Budúci prváčik si od septembra bude musieť zvyknúť nielen na skoré ranné vstávanie, ale aj na množstvo ďalších, dosiaľ nevídaných, povinností a úloh. Ako mu to vy, rodičia, viete zjednodušiť a čo všetko vlastne na úvod školy potrebuje?

 2. Školská taška pre prváka. Čomu pri jej nákupe venovať pozornosť?


  Výber školskej tašky netreba v žiadnom prípade podceniť. Jej výber má vplyv na správne držanie tela a bolesti chrbtice, a keďže školák ju môže mať na chrbte týždenne aj 10 hodín, netreba sa pri jej kúpe unáhliť. Prečítajte si naše tipy, na čo by ste pri výbere školskej tašky pre vášho prváka nemali zabúdať.

 3. Hravé, kreatívne a jedinečné, aj také môžu byť školské pomôcky vďaka Pixie Crew!

  Vkus a jedinečný štýl sa u detí formuje už v školskom veku. Majú chuť odlíšiť sa a byť originálni, no zároveň chcú byť jasnou súčasťou kolektívu a robiť to, čo je v tom čase trendy. Znie to zložito? Ani nie, veď podobne k vlastnému štýlu pristupujeme aj v dospelosti. Svoje kreativitu teraz môžu naši školáci uplatniť aj pri školských pomôckach, ktoré si pomocou pixelov môžu dotvoriť podľa vlastnej fantázie.  Každý deň môže byť iný!

 4. Pieskovisko či pláž? Žiaden rozdiel!

  Prezradíme vám tajomstvo: Deti nie sú také náročné, ako si zvykneme myslieť. Narozdiel od nás nevidia až taký rozdiel medzi dovolenkou na pláži pri mori či na sídliskovom kúpalisku. Pokiaľ majú dostatok možností na hry v piesku.

Návrat do školy: špeciálny výber pre školáčikov