Monthly Archives: July 2018

  1. Cuboro – vývojový a vzdelávací zázrak

    V univerzálnom rozmere každej kocky guľôčkových dráh 5 x 5 x 5 cm Cuboro rastie a rozširuje svoj potenciál už 25 rokov. Vyniká mnohými kvalitami dobrého produktu – extra jednoduchý a zároveň veľmi rozmanitý systém guľôčkových dráh zo Švajčiarska s tendenciou rozrastať sa do nekonečných kombinácií a variácií, kvalitne vypracovaný, do detailov premyslený.  Cuboro je vskutku dedičná hračka – tá, ktorú môžete prenášať z jednej generácie na druhú a deti sa k nej stále radi vracajú znovu a znovu a ako rastú, dostávajú sa k prepracovanejším verziám svojich systémov.

  2. HABA - vynálezcovia pre deti

    Motom hračkárskej firmy HABA je "Deti sú najdôležitejšie bytosti na svete". Každá hračka by mala byť nielen zábavná, ale najmä užitočná a prínosná pre všestranný rozvoj dieťaťa. Pre svoje vysoko kvalitné hračky využívajú drevo a inšpiráciu pre originálny a nadčasový dizajn hľadajú v prírode.

  3. Oblečte sa do fantázie

    Ústrednou myšlienkou Souzy pre deti je stimulovať deti používať svoju predstavivosť pri obliekaní a tým prispieť k rozvoju kreativity a schopnosti sa vedieť hrať kooperatívne.

Návrat do školy: špeciálny výber pre školáčikov