Trojfarebné LED svetlo Globber - modrá

Malé svetlo so žiarivou diódou pre všetky kolobežky, bicykle, trojkolky či odrážadlá. Nápaditý a praktický bezpečnostný prvok, ktorý výrazne zvyšuje viditeľnosť malého jazdca v zhoršených svetelných podmienkach. Svetlo prenikavo svieti 3 rôznymi farbami a aj bliká.  Zariadenie je odolné voči náhodnému kontaktu s vodou, ako je dážď či striekance z ... kaluží.

čítať viac čítať menej

3.95€

Dostupné ihneď

3.95€

Rezervujte v 5 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Malé svetlo so žiarivou diódou pre všetky kolobežky, bicykle, trojkolky či odrážadlá. Nápaditý a praktický bezpečnostný prvok, ktorý výrazne zvyšuje viditeľnosť malého jazdca v zhoršených svetelných podmienkach.

Svetlo prenikavo svieti 3 rôznymi farbami a aj bliká. 

Zariadenie je odolné voči náhodnému kontaktu s vodou, ako je dážď či striekance z kaluží.

SKU 1172130
Značka Globber
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 4897070180161
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 okov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Globber
Značka Globber vznikla len nedávno, no jej zakladatelia v segmente kolesových jazdných prostriedkov pôsobili už dlhé dve desaťročia. Globber sídli vo Francúzsku, dnes sa však už predáva v 65 krajinách po celom svete. Jednou z najväčších predností tejto značky je jej neúnavná práca na inováciách. V Globber veria, že nič nie je také dokonalé, aby to nemohlo byť ešte lepšie. Na konte tak majú už viacero vychytáviek, ktoré pôžitok z jazdy a univerzálne využitie kolobežiek ešte prehlbujú. S jedným zo svojich najodvážnejších modelov, skladacou kolobežkou 5-v-1 pre predškolákov, získali prestížne ocenenie Toy Award z Medzinárodného veľtrhu hračiek v Norimbergu 2016.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško