Beauty pops korálky na nastrkovanie275 ks

Fľaša plná skvelých nápadov a kreativity! Korálky, nastrkovačky, zacvakávačky...všetko, čo bude malá módna maniačka potrebovať pri výrobe jedinenčej „hand-made“ bižutérie pre seba či kamarátky. Sada obsahuje 275 pestrofarebných korálikov, ktoré sú vzájomne kompatibilné. Môžete z nich vyrobiť náramky, náhrdelníky, prívesky, prstene a ďalšie originálne dievčenské šperky. Hra rozvíja jemnú motoriku, ... tvorivosť a fantáziu, ale aj trpezlivosť a sústredenie. Skvelý tip na darček pre dievčatá už od 4 rokov!Korálky a bižutéria značky Battat je vyrobená z kvalitných a netoxických materiálov.Hra je vhodná pre deti od 4 rokov.Rozmery balenia: 20,5 x 12,8 x 12,4 cm

čítať viac čítať menej

22.44€

Bežná cena 22.90€

Momentálne nedostupné

22.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Fľaša plná skvelých nápadov a kreativity! Korálky, nastrkovačky, zacvakávačky...všetko, čo bude malá módna maniačka potrebovať pri výrobe jedinenčej „hand-made“ bižutérie pre seba či kamarátky. Sada obsahuje 275 pestrofarebných korálikov, ktoré sú vzájomne kompatibilné. Môžete z nich vyrobiť náramky, náhrdelníky, prívesky, prstene a ďalšie originálne dievčenské šperky. Hra rozvíja jemnú motoriku, tvorivosť a fantáziu, ale aj trpezlivosť a sústredenie. Skvelý tip na darček pre dievčatá už od 4 rokov!

Korálky a bižutéria značky Battat je vyrobená z kvalitných a netoxických materiálov.

Hra je vhodná pre deti od 4 rokov.

Rozmery balenia: 20,5 x 12,8 x 12,4 cm

SKU 1171678
Značka B.Toys
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 062243298514
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
B.Toys
Battat BATTAT je rodinná firma s vyše storočnou tradíciou. Ich poznávacím znamením je dôraz na nadčasovosť a edukatívny prínos hračiek pre deti. Aby si ich hračky mohol dovoliť naozaj každý, majú dômyselnú stratégiu, ako skĺbiť nízke náklady s férovými podmienkami výroby. Firma tiež priamo zo ziskov podporuje projekt vzdelávania detí z tretieho sveta (WE), ktorý založil len 12-ročný Craig Kielbirger.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško