Batoh s guličkami modro-ružový malý 17 l

Originálny ruksak, ktorý si pomocou malých "pixelkov" môžete vyzdobiť presne podľa svojich predstáv. Jedinečný a každý deň nový farebný ruksak je vhodný do školy aj na výlet. Vyrobený je z vysoko kvalitného nepremokavého materiálu. Pre komfortné používanie je vybavený nastaviteľnými popruhmi a pevným úchytom pre jednoduché prenášanie v rukách.Ruksak ponúka jedno priestranné ... oddelenie, ktoré poskytuje dostatok priestoru pre knihy, zošity a iné dokumenty formátu A4. Okrem toho sa na prednej strane nachádza našitá kapsa určená pre menšie veci dennej potreby.Na prednej strane batohu je unikátna silikónová plocha v tvare kruhu, ktorá vytvára prietor, na ktorý je možné patentovaným spôsobom umiestniť farebné pixelky. Tých nájdete v balíčku 55 ks a v prípade potreby si môžete dokúpiť aj ďalšie. Súčasťou balenia je tiež brožúra nápadov.Každý ruksak je jedinečným kúskom, presne ako jeho nositeľ či nositeľka. Pri vytváraní svojho vlastného dizajnu zažijú deti kopec tvorivej zábavy, potrénujú jemnú motoriku, predstavivosť aj individuálnu kreativitu.Vhodný je pre deti od výšky 140 cm.Rozmery: 31 x 42 x 15 cm

čítať viac čítať menej

20.06€

Bežná cena 20.90€

Dostupné ihneď

20.90€

Rezervujte v 7 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Originálny ruksak, ktorý si pomocou malých "pixelkov" môžete vyzdobiť presne podľa svojich predstáv.

Jedinečný a každý deň nový farebný ruksak je vhodný do školy aj na výlet. Vyrobený je z vysoko kvalitného nepremokavého materiálu. Pre komfortné používanie je vybavený nastaviteľnými popruhmi a pevným úchytom pre jednoduché prenášanie v rukách.

Ruksak ponúka jedno priestranné oddelenie, ktoré poskytuje dostatok priestoru pre knihy, zošity a iné dokumenty formátu A4. Okrem toho sa na prednej strane nachádza našitá kapsa určená pre menšie veci dennej potreby.

Na prednej strane batohu je unikátna silikónová plocha v tvare kruhu, ktorá vytvára prietor, na ktorý je možné patentovaným spôsobom umiestniť farebné pixelky. Tých nájdete v balíčku 55 ks a v prípade potreby si môžete dokúpiť aj ďalšie. Súčasťou balenia je tiež brožúra nápadov.

Každý ruksak je jedinečným kúskom, presne ako jeho nositeľ či nositeľka. Pri vytváraní svojho vlastného dizajnu zažijú deti kopec tvorivej zábavy, potrénujú jemnú motoriku, predstavivosť aj individuálnu kreativitu.

Vhodný je pre deti od výšky 140 cm.

Rozmery: 31 x 42 x 15 cm

SKU 1174440
Značka Pixie Crew
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 702811691230
Kód produktu 726.PXB-02-84
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško