Batoh Micro Modrý

Mini Micro bag bol vyrobený na uschovanie "nevyhnutných maličkostí", ktoré môžu deti nosiť stále so sebou. Batoh - taška je navrhnutá tak, aby nedochádzalo k narušeniu rovnováhy pri jazde a používaní Mini Micro. Súčasťou balenia je aj multi klip na upevnenie batohu na riadidlá kolobežky. Farba: modráBatoh sa dá nosiť ... na chrbte, no obsahuje aj uško na nosenie v ruke. Ďalej má 2 vrecká v prednej časti, vonkajšie priehľadné a 1 hlavné vrecko s uzatváraním na suchý zips

čítať viac čítať menej

19.90€

Dostupné ihneď

19.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Mini Micro bag bol vyrobený na uschovanie "nevyhnutných maličkostí", ktoré môžu deti nosiť stále so sebou.

Batoh - taška je navrhnutá tak, aby nedochádzalo k narušeniu rovnováhy pri jazde a používaní Mini Micro. Súčasťou balenia je aj multi klip na upevnenie batohu na riadidlá kolobežky.

Farba: modrá

Batoh sa dá nosiť na chrbte, no obsahuje aj uško na nosenie v ruke. Ďalej má 2 vrecká v prednej časti, vonkajšie priehľadné a 1 hlavné vrecko s uzatváraním na suchý zips

SKU 1004875
Značka Micro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 7640108562906
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško