Batoh Hello Kitty Poisoned

Originálny ruksak  Pixie Crew, ktorý si pomocou malých "pixelkov" môžete vyzdobiť presne podľa svojich predstáv. Svojím štýlom a vizuálnym prevedením je vhodný ako darček pre dievčatá. Hodí sa tak do školy, ako i na výlety. Ruksak ponúka tri samostatné, priestranné a uzatvárateľné oddelenia. V najpriestrannejšej časti je polstrované vrecko slúžiace na ... notebook do veľkosti        15´´, ktoré sa uzatvára na suchý zips. Dve veľké oddelenia sú zasa vhodné na knihy, zošity či iné dokumenty formátu A4. V treťom a najmenšom oddelení je jednoduchý organizér na rôzne drobnosti či písacie potreby. Po oboch stranách batohu sú sieťovinové vrecká, do ktorých sa dá napríklad umiestniť fľaša s vodou, čo vašim deťom uľahčí dodržiavanie pitného režimu, nakoľko majú takto vodu stále na očiach.Pre komfortné nosenie má ruksak ergonomicky tvarovanú a polstrovanú zadnú časť s vetraním. Polstrované sú aj popruhy. Tie sú navyše nastaviteľné, dajú sa tak prispôsobiť výške dieťaťa. V prednej časti majú ešte dĺžkovo nastaviteľnú hrudnú pracku, aby deťom nepadali z ramien. Pre pohodlné prenášanie v ruke je batoh vybavený polstrovaným úchytom, na zavesenie slúži pevné pútko. Predné vrecko tvorí unikátny silikónový kreatívny panel, ktorý navyše svieti v tme. Má veľkosť 34 x 37 bodov, čo vytvára až 1370 miest pre nekonečné množstvo motívov na každý deň, a to vďaka malým pixelkom. Tie sa dajú kedykoľvek odstrániť a zameniť za iné (výber je široký, k dispozícii je až 24 farebných prevedení). Umiestniť sem samozrejme môžte aj písmenkové pixelky, alebo multipixelky s obrázkami. Súčasťou balenia je tiež brožúra nápadov.Každý ruksak je jedinečným kúskom, presne ako jeho nositeľka. Pri vytváraní svojho vlastného dizajnu zažijú deti kopec tvorivej zábavy. Potrénujú si motoriku, predstavivosť aj individuálnu kreativitu.Materiálové zloženie: vodeodolný polyesterový materiál a silikón (v prípade potreby stačí len zotrieť vlhkou handričkou)Veľkosť batohu: 36 x 49 x 21 cmObjem batohu: 26 lOdporúčaný vek: 9 - 11 rokov a od výšky 140 cm

čítať viac čítať menej

71.99€

Bežná cena 74.99€

Dostupné ihneď

74.99€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Originálny ruksak  Pixie Crew, ktorý si pomocou malých "pixelkov" môžete vyzdobiť presne podľa svojich predstáv. Svojím štýlom a vizuálnym prevedením je vhodný ako darček pre dievčatá. Hodí sa tak do školy, ako i na výlety. 

Ruksak ponúka tri samostatné, priestranné a uzatvárateľné oddelenia. V najpriestrannejšej časti je polstrované vrecko slúžiace na notebook do veľkosti        15´´, ktoré sa uzatvára na suchý zips. Dve veľké oddelenia sú zasa vhodné na knihy, zošity či iné dokumenty formátu A4. V treťom a najmenšom oddelení je jednoduchý organizér na rôzne drobnosti či písacie potreby. Po oboch stranách batohu sú sieťovinové vrecká, do ktorých sa dá napríklad umiestniť fľaša s vodou, čo vašim deťom uľahčí dodržiavanie pitného režimu, nakoľko majú takto vodu stále na očiach.

Pre komfortné nosenie má ruksak ergonomicky tvarovanú a polstrovanú zadnú časť s vetraním. Polstrované sú aj popruhy. Tie sú navyše nastaviteľné, dajú sa tak prispôsobiť výške dieťaťa. V prednej časti majú ešte dĺžkovo nastaviteľnú hrudnú pracku, aby deťom nepadali z ramien.

Pre pohodlné prenášanie v ruke je batoh vybavený polstrovaným úchytom, na zavesenie slúži pevné pútko.

Predné vrecko tvorí unikátny silikónový kreatívny panel, ktorý navyše svieti v tme. Má veľkosť 34 x 37 bodov, čo vytvára až 1370 miest pre nekonečné množstvo motívov na každý deň, a to vďaka malým pixelkom. Tie sa dajú kedykoľvek odstrániť a zameniť za iné (výber je široký, k dispozícii je až 24 farebných prevedení). Umiestniť sem samozrejme môžte aj písmenkové pixelky, alebo multipixelky s obrázkami. Súčasťou balenia je tiež brožúra nápadov.

Každý ruksak je jedinečným kúskom, presne ako jeho nositeľka. Pri vytváraní svojho vlastného dizajnu zažijú deti kopec tvorivej zábavy. Potrénujú si motoriku, predstavivosť aj individuálnu kreativitu.

Materiálové zloženie: vodeodolný polyesterový materiál a silikón (v prípade potreby stačí len zotrieť vlhkou handričkou)

Veľkosť batohu: 36 x 49 x 21 cm

Objem batohu: 26 l

Odporúčaný vek: 9 - 11 rokov a od výšky 140 cm

SKU 1173295
Značka Pixie Crew
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 702811690257
Kód produktu 726.PXB-06-89
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško