Batoh bodkovaný červeno-biely

Roztomilý ruksačik na každodenné nosenie, či výlety. Vyrobený je z vysoko kvalitného nepremokavého polyesterového materiálu, ktorý sa ľahľko čistí a udržiava.Po oboch stranách batohu sa nachádzajú priehradky na fľašku s vodou. Jeho zadná časť je postrovaná. Batoh obsahuje hlavnú priehradku s dostatkom miesta pre všetky nevyhnutnosti detského života a menšie ... vrecko, ktoré je určené na drobnosti.Na prednej strane batoha sa nachádza unikátna silikónová plocha v tvare kruhu, na ktorú je možné patentovaným spôsobom umiestniť farebné "pixelky". Tých nájdete v balíčku 65 ks a v prípade potreby je možné dokúpiť ďalšie. Súčasťou balenia je tiež brožúra nápadov. Inšpiráciu však viete čerpať aj na stránke: www.pixiecrewgallery.com/cs a tvorbu vlastných motívov si viete vyskúšať v rámci online editora na adrese: www.pixiecreweditor.com.Pri vytváraní svojho vlastného dizajnu deti zažijú kopec tvorivej zábavy. Potrénujú svoju jemnú motoriku, predstavivosť aj individuálnu kreativitu.Hmotnosť: 0,36 kgRozmer: 33,5 x 25 x 14,5 cm

čítať viac čítať menej

23.99€

Bežná cena 24.99€

Dostupné ihneď

24.99€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Roztomilý ruksačik na každodenné nosenie, či výlety. Vyrobený je z vysoko kvalitného nepremokavého polyesterového materiálu, ktorý sa ľahľko čistí a udržiava.

Po oboch stranách batohu sa nachádzajú priehradky na fľašku s vodou. Jeho zadná časť je postrovaná. Batoh obsahuje hlavnú priehradku s dostatkom miesta pre všetky nevyhnutnosti detského života a menšie vrecko, ktoré je určené na drobnosti.

Na prednej strane batoha sa nachádza unikátna silikónová plocha v tvare kruhu, na ktorú je možné patentovaným spôsobom umiestniť farebné "pixelky". Tých nájdete v balíčku 65 ks a v prípade potreby je možné dokúpiť ďalšie. Súčasťou balenia je tiež brožúra nápadov. Inšpiráciu však viete čerpať aj na stránke: www.pixiecrewgallery.com/cs a tvorbu vlastných motívov si viete vyskúšať v rámci online editora na adrese: www.pixiecreweditor.com.

Pri vytváraní svojho vlastného dizajnu deti zažijú kopec tvorivej zábavy. Potrénujú svoju jemnú motoriku, predstavivosť aj individuálnu kreativitu.

Hmotnosť: 0,36 kg

Rozmer: 33,5 x 25 x 14,5 cmSKU 1175454
Značka Pixie Crew
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 12 rokov
EAN 702811692978
Kód produktu 726.PXB-30-87
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško