Baterka s projekciou Princezná Lila

Nočné svetlo s motívom princeznej Lilu má tri funkcie:- baterka s projekciou na stenu na zaspávanie, vhodná aj pre deti, ktoré sa boja tmy- projektor s posuvným koliečkom s príbehom princeznej Lilu so šiestimi obrázkami a rýmovanou básničkou v nemeckom jazyku- klasiská baterka, výborná pri nočnej návšteve toalety Rozmery: 15 x 8 ... x 8 cmK zapojeniu sú potrebné 3 batérie typu AA, ktoré nie sú súčasťou balenia. Prevedenie je ružový bezftalátový plast.

čítať viac čítať menej

20.84€

Bežná cena 22.65€

Momentálne nedostupné

22.65€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Nočné svetlo s motívom princeznej Lilu má tri funkcie:
- baterka s projekciou na stenu na zaspávanie, vhodná aj pre deti, ktoré sa boja tmy
- projektor s posuvným koliečkom s príbehom princeznej Lilu so šiestimi obrázkami a rýmovanou básničkou v nemeckom jazyku
- klasiská baterka, výborná pri nočnej návšteve toalety

Rozmery: 15 x 8 x 8 cm
K zapojeniu sú potrebné 3 batérie typu AA, ktoré nie sú súčasťou balenia. Prevedenie je ružový bezftalátový plast.

Značka Haba
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4010168216140
Upozornenia Tovar nie je hračka.
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou