Banská vláčiková dráha

Prepracovaná banská vláčiková dráha obsahuje všetko, čo k treba k správnej obsluhe horskej bane. Jej hladký chod zabezpečí predovšetkým magnetický žeriav. Nazbierajte ním potrebné množstvo rudy, naložte ho do nakladača, odtiaľ do pristaveného vagónu a vyrazte s nákladom na cestu!Balenie obsahuje 64 kúskov.Vhodné pre deti od 3 rokov. Rozmery: 66 ... x 78 x 21 cm

čítať viac čítať menej

63.69€

Bežná cena 69.99€

Momentálne nedostupné

69.99€

Rezervujte v 4 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Prepracovaná banská vláčiková dráha obsahuje všetko, čo k treba k správnej obsluhe horskej bane.

Jej hladký chod zabezpečí predovšetkým magnetický žeriav. Nazbierajte ním potrebné množstvo rudy, naložte ho do nakladača, odtiaľ do pristaveného vagónu a vyrazte s nákladom na cestu!

Balenie obsahuje 64 kúskov.

Vhodné pre deti od 3 rokov.

Rozmery: 66 x 78 x 21 cm

SKU 1175015
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 6943478021815
Kód produktu 38.3756
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia. Obsahuje šnúru, nebezpečenstvo uškrtenia.
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško