Banská vláčiková dráha

Prepracovaná banská vláčiková dráha obsahuje všetko, čo k treba k správnej obsluhe horskej bane. Jej hladký chod zabezpečí predovšetkým magnetický žeriav. Nazbierajte ním potrebné množstvo rudy, naložte ho do nakladača, odtiaľ do pristaveného vagónu a vyrazte s nákladom na cestu!Balenie obsahuje 64 kúskov.Vhodné pre deti od 3 rokov. Rozmery: 66 x 78 x 21 cm

62.29€

Bežná cena 69.99€

Dostupné ihneď

Objednajte dnes do 12:00 a doručíme už zajtra

69.99€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Finálna cena produktu môže byť pri prevzatí na predajni nižšia ako cena uvedená na eshope

Prepracovaná banská vláčiková dráha obsahuje všetko, čo k treba k správnej obsluhe horskej bane.

Jej hladký chod zabezpečí predovšetkým magnetický žeriav. Nazbierajte ním potrebné množstvo rudy, naložte ho do nakladača, odtiaľ do pristaveného vagónu a vyrazte s nákladom na cestu!

Balenie obsahuje 64 kúskov.

Vhodné pre deti od 3 rokov.

Rozmery: 66 x 78 x 21 cm

Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 6943478021815
Kód produktu 38.3756
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia. Obsahuje šnúru, nebezpečenstvo uškrtenia.
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou