Baletné divadlo Sylvanian Families

Jedinečné herné prostredie - baletné divadlo pre zvieratká Sylvanian. Výborný doplnok do vašej zbierky. V balení je k javisku priložená aj jedna postavička baletka z rodiny králikov. Zvieracie rodinky Sylvanian sú skvelé hračky pre stimuláciu detskej hry na role. Zvieratká a rozmanité herné prostredia či doplnky sú vyrobené s fantastickou pozornosťou k ... detailom. Upozorňujeme, že zvieracie figúrky treba zakúpiť samostatne. Rozmer balenia: 38 x 22,5 x 35 cm Vhodné pre deti od 3 rokov.

čítať viac čítať menej

64.90€

Dostupné ihneď

64.90€

Rezervujte v 5 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Jedinečné herné prostredie - baletné divadlo pre zvieratká Sylvanian. Výborný doplnok do vašej zbierky. V balení je k javisku priložená aj jedna postavička baletka z rodiny králikov.

Zvieracie rodinky Sylvanian sú skvelé hračky pre stimuláciu detskej hry na role. Zvieratká a rozmanité herné prostredia či doplnky sú vyrobené s fantastickou pozornosťou k detailom. Upozorňujeme, že zvieracie figúrky treba zakúpiť samostatne.

Rozmer balenia: 38 x 22,5 x 35 cm

Vhodné pre deti od 3 rokov.

SKU 1170137
Značka Sylvanian Families
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 5054131052563
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Sylvanian Families
Rodinky Sylvanian Families sú založené na troch princípoch: Príroda, Rodina a Láska. Tieto sú deťom veľmi dobre známe, takže hranice predstavivosti pri hre s hračkami Sylvanian sú neobmedzené. Deti si pri hre rozvíjajú sociálne cítenie a postavenie v rôznych životných rolách. Hračky s postavičkami Sylvanian Families predstavujú dlhú medzinárodnú históriu. Boli vyvinuté v roku 1985 v Japonsku a odtiaľ sa postupne rozšírili cez Veľú Britániu do sveta.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško