Baletky tanečnice Sylvanian Families 2ks

Baletky tanečnice sú skvelý doplnok do vašej zbierky zvieracích rodiniek Sylvanian. Krásne figúrky mačičky a zajačika sú oblečené do nádherných baletných šiat. Postavičky majú pohyblivú hlavu a končatiny, sú z plastu potiahnutého jemným semišom a majú korálikové očká. Vyzliekajte a obliekajte im šatôčky, alebo s nimi rozohrajte nekonečné hry v ... ich unikátnom hernom svete.   Zvieracie rodinky Sylvanian sú skvelé hračky pre stimuláciu detskej hry na role. Zvieratká a rozmanité herné prostredia či doplnky sú vyrobené s fantastickou pozornosťou k detailom.  Sada obsahuje 2 zvieracie figúrky, 2 stojany a čelenku do vlasov. Vhodné pre deti od 3 rokov.

čítať viac čítať menej

19.90€

Dostupné ihneď

19.90€

Rezervujte v 2 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Baletky tanečnice sú skvelý doplnok do vašej zbierky zvieracích rodiniek Sylvanian. Krásne figúrky mačičky a zajačika sú oblečené do nádherných baletných šiat.

Postavičky majú pohyblivú hlavu a končatiny, sú z plastu potiahnutého jemným semišom a majú korálikové očká. Vyzliekajte a obliekajte im šatôčky, alebo s nimi rozohrajte nekonečné hry v ich unikátnom hernom svete.  

Zvieracie rodinky Sylvanian sú skvelé hračky pre stimuláciu detskej hry na role. Zvieratká a rozmanité herné prostredia či doplnky sú vyrobené s fantastickou pozornosťou k detailom. 

Sada obsahuje 2 zvieracie figúrky, 2 stojany a čelenku do vlasov.

Vhodné pre deti od 3 rokov.

SKU 1170138
Značka Sylvanian Families
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 5054131052570
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Sylvanian Families
Rodinky Sylvanian Families sú založené na troch princípoch: Príroda, Rodina a Láska. Tieto sú deťom veľmi dobre známe, takže hranice predstavivosti pri hre s hračkami Sylvanian sú neobmedzené. Deti si pri hre rozvíjajú sociálne cítenie a postavenie v rôznych životných rolách. Hračky s postavičkami Sylvanian Families predstavujú dlhú medzinárodnú históriu. Boli vyvinuté v roku 1985 v Japonsku a odtiaľ sa postupne rozšírili cez Veľú Britániu do sveta.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško