Balančná hra Príšerky

Veselá spoločenská hra s malými príšerkami zabaví nielen Vaše deti ale aj Vás.Farebné postavičky si počas tejto hry veľmi obľúbite. Podporte u svojich detí najdôležitejšie vlastnosti ako pamäťové schopnosti a schopnosť sústrediť sa, motorické zručnosti, rozpoznávanie a menovanie farieb, schopnosť spolupracovať a hrať podľa jednoduchých pravidiel. Avšak, hranie týchto hier je jednoducho ... zábavné! Počas hrania sa deti učia bez námahy. Obsah balenia:12 minipríšeriek12 kolíkov1 skladací rám4 žetóny s minipríšerkami1 hracia kocka1 návod

čítať viac čítať menej

28.22€

Bežná cena 29.70€

Dostupné ihneď

29.70€

Rezervujte v 4 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Veselá spoločenská hra s malými príšerkami zabaví nielen Vaše deti ale aj Vás.
Farebné postavičky si počas tejto hry veľmi obľúbite.

Podporte u svojich detí najdôležitejšie vlastnosti ako pamäťové schopnosti a schopnosť sústrediť sa, motorické zručnosti, rozpoznávanie a menovanie farieb, schopnosť spolupracovať a hrať podľa jednoduchých pravidiel. Avšak, hranie týchto hier je jednoducho zábavné! Počas hrania sa deti učia bez námahy.

Obsah balenia:
12 minipríšeriek
12 kolíkov
1 skladací rám
4 žetóny s minipríšerkami
1 hracia kocka
1 návod

SKU 1160192
Značka Haba
Krajina pôvodu Nemecko
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4010168204130
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško