Balančná hra Farebné kryštály

Kryštálové dieliky umožnia deťom vytvoriť originálne ploché či stojace obrazce. Inšpirovať sa pritom môžu predlohami, ale priestor ostáva aj na ich vlastnú fantáziu. Hra pomáha precvičiť jemnú detskú motoriku, koordináciu oko-ruka a predovšetkým priestorové videnie. Na to, aby ich stavby držali, je totiž potrebné dodržať isté zákonitosti - to všetko ... sa však naučia práve pri hre. Balenie obsahuje 14 farebných kryštálových dielikov, podložku a 12 kartičiek s predlohami. Hra je vhodná pre deti od 3 rokov.

čítať viac čítať menej

25.12€

Bežná cena 25.90€

Dostupné ihneď

25.90€

Rezervujte v 3 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Kryštálové dieliky umožnia deťom vytvoriť originálne ploché či stojace obrazce. Inšpirovať sa pritom môžu predlohami, ale priestor ostáva aj na ich vlastnú fantáziu.

Hra pomáha precvičiť jemnú detskú motoriku, koordináciu oko-ruka a predovšetkým priestorové videnie. Na to, aby ich stavby držali, je totiž potrebné dodržať isté zákonitosti - to všetko sa však naučia práve pri hre.

Balenie obsahuje 14 farebných kryštálových dielikov, podložku a 12 kartičiek s predlohami.

Hra je vhodná pre deti od 3 rokov.

SKU 1175110
Značka Haba
Krajina pôvodu Nemecko
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4010168243429
Kód produktu 36.304736
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško